Karolíně, domácí kuchařce, vychází nová kniha Štěstí z kuchyně

Karolína domácí kuchařka a její Štěstí z kuchyně Foto: Karolína domácí kuchařka a její Štěstí z kuchyněFoto: Silvie Kolevová / Štěstí z kuchyně

Vaše oblíbená domácí kuchařka Karolína Kamberská se vrací z další knihou a tentokrát to bude její Štěstí z kuchyně. Nenechte si ujít příležitost tuto novou krásnou kuchařku nechat podepsat přímo od autorky.

Na TV Prima běží již třetí řada úspěšného pořadu Karolína, domácí kuchařka, ve kterém Karolína svým typickým bezprostředním stylem představuje svá oblíbená jídla. “Mou největší inspirací jsou kuchařky - často ty staré, které jsem vyštrachala někde v antikvariátu. Poklady v nich schované přetvářím tak, aby nám chutnaly i v 21. století,” říká Karolína Kamberská. Ta se netají faktem, že kuchařky ze své sbírky často čte před spaním místo románů...

Karolíně, domácí kuchařce, vychází nová kniha Štěstí z kuchyně 2 Foto:

Tato kniha navazuje na první, velice úspěšnou, kuchařku Karolíny Kamberské - Karolína, domácí kuchařka. Šest přehledných kapitol nabízí prověřená a nápaditá jídla pro všední i sváteční den a různé životní situace. Jídlo je pro Karolínu jistotou, která přináší do života radost - a to i tehdy, když na vás jinak dopadá hromada starostí. A že ví, o čem mluví, dokazuje fakt, že nejen že má vlastní pořad v TV, ale také o jídle píše, je úspěšnou muzikantkou a k tomu všemu stíhá ještě péči o tři ratolesti!

Karolína považuje dobré domácí jídlo za jeden z mála záchytných bodů v dnešním divokém světě, kde je jen máloco pevné a stabilní. “Sejděte se doma a uvařte si něco dobrého”, navrhuje všem, kteří mají pocit, že se na ně valí samé problémy. S pomocí jejích receptů i nezkušení kuchaři zjistí, jak snadné a hřejivé je přinést svým milým lidem radost. Proto tuto kuchařku nazvala příznačně Štěstí z kuchyně.

Inspiraci pro své recepty Karolína hledá nejčastějiv tradiční české kuchyni, ráda vychází z kuchařek z období první republiky, rozhlíží se ale i po kuchyních našich sousedů a pro nápady se občas vypraví i dál, hlavně na jih, který na nás středoevropany působí tak blahodárně. Tradiční recepty ráda přetváří do lehčí a moderní podoby, ale vždy s respektem k jejich kouzlu. Karolíniny recepty jsou přehledné, jednoduché a praktické a jsou tak lákavou inspirací pro zkušené i začínající domácí kuchařky i kuchaře.

A kde si můžete nechat novou kuchařku Karolíny Kamberské Štěstí z kuchyně nechat podepsát od samotné autorky? Hned na 3 místech a ve 3 termínech:

09.11. v 17.00 Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41
19.11. v 17.00 Knihy Dobrovský, Arkády
28.11. v 15.00 Knihy Dobrovský, Letňany

 

Vše, co by vás mohlo zajímat o pořadu Karolína, domácí kuchařka najdete TADY.

Na jednotlivé díly a zajímavé bonusy se můžete podívat na Prima PLAY.

reklama