Když jde o VRAŽDY, Sandra Parmová vymění Odpolední zprávy za MinuDuel

viphlavni Foto: viphlavniFoto: archiv

Moderátorku Sandru Parmovou jsme byli zvyklí vídat v Odpoledních zprávách, kde se střídala s kolegyní Monikou Leovou. Blonďýnka však nyní usedla k moderátorskému pultu MiniDuelu. Jejím prvním hostem byl Tomáš Měcháček.

Změn ve zpravodajství se však bát nemusíte. Moderátorkou MiniDuelu se Sandra stala pouze na chvíli, když spolu s hercem Tomášem Měcháčkem, natáčela seriál V.I.P. vraždy. Tam herec hraje vydavatele Leoše Wolfa - bratra hlavní hrdinky, spisovatelky Klaudie Wolfové, jejíž představitelkou je slovenská herečka Soňa Norisová.

A jak si svoji roli v seriálu užila Sandra Parmová, která hrála samu sebe? "Já sem se to učila slovo od slova a vůbec sem nevěděla jak ta branže funguje, jestli to můžu říct trochu jinak mít jiný slovosled ale řekli mi, že je to úplně v pohodě, hlavně, když zachovám ten obsah."

Osvědčila se Sandra jako herečka? Vyměnila by moderování za herectví? To prozradila v nedělním TOP STARu na Primě. Pustit si ho můžete TADY

Na malou ochutnávku z dílu:


Článek

Vyšetřování se někdy prostě trochu zvrtne... Foto:

VIDEO Beran jako pěkný kanec. V nedělních Vraždách se zamiloval a dostal...

Zatímco Klaudie přemýšlí o hlavní postavě své nové knihy, komisař Beran se při řešení případu uškrceného virtuóze setkává s violoncellistkou Ditou. Vyšetřuje krásku tak...

 


reklama