Kemp III: "Sněhurka" a sedm statečných: Superchlapy zaskočí osobní trenérkou i prvním závodem

Minulý týden vypadl první účastník – Jiří Šeda, takže už jich zbývá jen sedm. V neděli večer uvidíme, jak se někteří aktéři show Superchlapi budou trápit v jednotlivých disciplínách. Seznámí se s trenérkou, Lucií Běhounkovou a hlavně je čeká první závod, kde poměří své síly. To nečekali!

Nenechte si ujít další premiérový díl jediného seriálu, ve kterém hrají opravdoví chlapi! Show Superchlapi začíná ve 22:30 na Primě! Po hokejové pauze se těšte na pokračování 29. května ve 21.55!

Na blížícím se kempu poznáte ale i další lásky našich superhrdinů. I v ostatních případech jsou pro ně tou největší motivací. A tu v neděli budou naši stateční opravdu potřebovat. Čeká je první závod a s ním také první bolestivé pády, zranění a těžké chvilky.

Kdo bude tentokrát simulovat a kdo bude mít opravdové zdravotní problémy? A jak dopadne první měření sil – kdo doplave poslední?

Na (anti)plavce Jardu Slepičku se můžete podívat už teď v předpremiéře:

A kdo neumí přehazovat na kole a řve při tom na manželku?

V prvním závodě se také ukáže, kdo trénoval poctivě a kdo to „ošulil“. Největší problém ale bude mít ten, jehož životní láskou jsou knedlíky a buchty. A dojde i k nečekanému spojení s mimozemskou civilizací. Více na VIDEU níže:

Jediný seriál, ve kterém hrají opravdoví chlapi! 

Seznamte se také s pěknou osobní trenérkou Superchlapů:

Lucie Běhounková působí jako osobní trenérka, která je přivolána pro zvláštní případy, kdy Superchlapi potřebují pomoct v konkrétní fázi tréninku.  Foto: Lucie Běhounková působí jako osobní trenérka, která je přivolána pro zvláštní případy, kdy Superchlapi potřebují pomoct v konkrétní fázi tréninku. Dále s ní konzultují životosprávu a ona bdí také nad jejich jídelníčky. Řídí se mottem: „Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“ Sport je pro ni vším. Sama sportuje každý den, pravidelně se účastní nejrůznějších závodů, zejména běhá maratony. Lucie působí také jako instruktor: H. E. A. T. programu, TRX, fitness, BOSU, kruhového tréninku, kondičního tréninku a balančního cvičení. Při své praxi se neustále vzdělává a absolvuje řadu kurzů, např. relaxační a rehabilitační cvičení zaměřené na bolesti páteře, sportovní a rekondiční masáže, výživový poradce, funkční trénink, kompenzace při běhání a řadu dalších.

 

 

Článek

Druhý kemp pod vedením trenéra Jardy byl velmi intenzivní, náročný a opravdu prověřil vztahy. Foto:

Nedělní Superchlapi ONLINE: Hard core camp byl pro jednoho z nich konečnou. Právem?

Láska k pivu si vybrala svou daň! Hlavní trenér Honza Vaněk si na Superchlapy vzal posilu. Kondiční trenér Jaroslav Černý z nich vytáhl maximum. A bolelo to. Během svým...

reklama