Kolik získá tým Kateřiny Neumannové pro nadaci? Tipněte si a můžete vyhrát!

Tým před branami pokladnice Foto: Tým před branami pokladniceFoto: archiv Prima

Stačí správně uhodnout výši částky, kterou vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard, a vy sami vyhrajete možnost vyzkoušet si něco podobného! Jediné, co pro to musíte udělat, je podívat se na premiérovou epizodu Pevnosti Boyard tuto sobotu ve 20.15!

K tomu, abyste si i vy mohli vyzkoušet Pevnost Boyard, stačí vědět, kolik pátý tým vybojoval pro Českou olympijskou nadaci.

Odpověď získáte tak, že budete sledovat sobotní Pevnost Boyard až do konce, kde se dozvíte, kolik tým s kapitánkou Kateřinou Neumannovou získal!

Pokud sobotní Pevnost Boyard nestihnete, podívejte se na celý díl online na Prima PLAY

Ten najdete online po televizním odvysílání.

A teď pro vás máme  soutěžní otázku:

Tým Kateřiny Neumannové vyhrál:

a) nevyhráli nic

b) 285 700 Kč pro Českou olympijskou nadaci

c) 199 654 Kč pro Českou olympijskou nadaci

ODPOVÍDEJTE VE FORMULÁŘI

PUZZLE ROOM je úniková hra ve stylu Pevnosti Boyard – jen zde nebudete namáhat své svaly, ale mozkové závity. Týmová hra, ve které využijete svou bystrost, schopnost spolupráce i selský rozum vás dostane do místnosti plné hádanek, tajemných nápověd a zamčených beden, ze které musíte do 60 minut uniknout. Únikové hry se může zúčastnit 2–5 osob.

Únikové hry jsou trendem po celém světě (v Evropě již nenajdete zemi, ve které by neměli minimálně jednu únikovou hru). O zážitek z takové hry se můžete podělit s přáteli, rodinou, partnery nebo kolegy z práce – hra bude zkrátka bavit každého, kdo má rád výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového.

V PUZZLE ROOM se můžete skrze hru přenést do 16. století do doby, kdy po staré Praze chodil legendární Golem, procestovat doby minulé i budoucí díky Stroji času nebo se vžít to role vyšetřovatelů STB ve hře Tajný agent. Sestavte si tým dvou až pěti lidí a vyzkoušejte si jak uniknout na vlastní kůži. PUZZLE ROOM najdete v Praze na Letné a v centru v Senovážné ulici.

Koukněte se na ochutnávku:

Více info o hře na www.puzzleroom.com

reklama