Krásná biatlonistka Soukalová zpívá na videu sportovně-budovatelskou píseň. Prosím, už nikdy víc!

Soukalová zpívala na akci Biatlonista roku 2015. Nevíme, kdo jí to provedl, ale měl by být za trest viset na první borovici u běžecké stopy. Foto: Soukalová zpívala na akci Biatlonista roku 2015. Nevíme, kdo jí to provedl, ale měl by být za trest viset na první borovici u běžecké stopy.Foto: profimedia.cz

Je moc hezká, má krásné medaile a na olympiádě jí to v bílé beranici moc slušelo. Pak taky nafotila sexy šoty do kalendáře, kde byla jenom v prádle, pochlubila se, že ráda pěje od té doby, co chodila do lidušky, a pak... No a pak jí někdo řekl, ať zazpívá na Biatlonistovi roku. Au.

Český umělec většinou není vyhraněný umělec, je to multitalentový umělec. Zatímco ve světě jsou celebrity v drtivém případě rozděleny do kategorií podle hlavní činnosti, u nás najdete v drtivých případech kočkopsy.

Moderující zpěváky, hrající moderátory, zpívající herce, manekýnující zpěvačky, hrající modelky, moderující modelko-herečky, fotografující sportovce, moderující sportovce, sportující modelky, fotografující zpěvačko-herečky, modelkující fotografky. Támhle uvede nějaký galavečer, za dva dny se objeví na molu v prádle, pak ji nebo jeho vidíte večer v seriálu a ještě nafotí bokem kalendář, který si stejně doma nepověsí nikdo.

Gábina je hodná, milá holka, co se pořád jen usmívá a každý by si ji poňuňal jak plyšovou žirafku. Nicméně to neznamená, že by neměla na všechno říkat slušně ano.  Foto:

Gábina je hodná, milá holka, co se pořád jen usmívá a každý by si ji poňuňal jak plyšovou žirafku. Nicméně to neznamená, že by měla na všechno říkat slušně ano

Je to z toho důvodu, že český svět showbyznysu je příliš malý a nedá se v něm pořádně uživit. Proto máme opravdu jen zlomek lidí, kteří se výlučně kamarádí jen s jednou múzou. A když se najde někdo neokoukaný, je třeba ho rychle využít ke všemu, co dovede aspoň náznakem.

Gábina Soukalová je velmi dobrá sportovkyně. Má medaile z olympiády i z mistrovství světa, má velký talent. Gábina Soukalová je taky dost hezká, takže ať se klidně fotí v prádle. Gábina Soukalová je moc příjemná a milá, takže ať dává klidně hodně rozhovorů. Gábina Soukalová sice ráda zpívá, ale Gábina Soukalová je

průměrná

zpěvačka.

Na akci Biatlonista roku 2015, kterou před pár týdny vysílala stanice ČT Sport, vystupovala v roli zpěvačky, kde měla v repertoáru cosi, co by se dalo nazvat sportovně-budovatelskou písní s hrozivým textem psaným evidentně na koleně v autě během zácpy na Barrandovském mostě, v němž jsou použity slova ze slabikáře ve vrcholných rytmických stopách typu Máma mele maso a Ema plete laso.

Ať se raději věnuje sportu, udělá pár sexy fotek a zpívání nechá na jiných.  Foto:

Ať se raději věnuje sportu, udělá pár sexy fotek a zpívání si nechá opravdu jen jako koníček

Že si někdo pěje jen tak pro radost (a docela obstojně, ale ne výrazně, nebo lépe dobře), zcela jistě neznamená, že ho přičinlivý dramaturg trpící tvůrčí krizí musí obsadit jako zpívánkovou a vatážní hvězdu večera jen proto, že se mu dál nechce přemýšlet a spojení Biatlonista roku – zpívající biatlonistka mu přijde zábavně originální. 

Mně tedy ne. A myslím, že teď zpětně ani nikomu, kdo si to video kdy pustil.

Barbora Koukalová

reklama