Aneta z Křižovatek: Dítě měla brzy, teď má na krku exekuci a agresivního partnera

Mladí rodiče jsou z návštěvy exekutora v šoku Foto: Mladí rodiče jsou z návštěvy exekutora v šokuFoto: All

Mladý floutek není ochoten přijmout zodpovědnost za svou rodinu. Dokáže pochopit, že se musí starat? Sledujte Křižovatky života ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Aneta (19) žije s Stefanem (20) a jejich dcerou Natálií (20 měsíců) v malém bytě v Plzni. Aneta se učí na kadeřnici a Stefan si nárazově vydělává jako vyhazovač v různých klubech. Když Aneta pracuje, stará se její matka Irena (41) o Natálii. Dělá to ráda, ale aby se uživila, musí vedle toho ještě pracovat jako uklízečka. Pravidelně finančně podporuje Anetu i Stefana.

Křižovatky života sledujte každý čtvrtek ve 21.35 na Primě

Když Stefan znova prosí Irenu o peníze a ona mu žádné nechce dát, přestane se ovládat. Začne řvát a nadávat tak hlasitě, že sousedé zavolají policii. Irena mu zakáže chodit do jejího bytu a odmítne se dál starat o Natálii.

Finance jako první problém

Finanční problémy Anety a Stefana jsou čím dál tím větší: Aneta nakupuje, co se dá. Stefan se snaží získat peníze, kde jen může, dokonce poprosí Anetina šéfa o zvýšení platu.

Podívejte se na ukázku:

To vede k tomu, že Aneta má v práci problémy a po hádce se Stefanem uteče domů k matce. Finanční problémy jsou tak velké, že jednoho dne stojí před bytem exekutor.

Poslechne Aneta svoji matku, která jí radí, aby Stefana nechala jeho osudu? Nebo se rozhodne naložit se životem podle svého? Dívejte se ve čtvrtek ve 21.35 na Primě na Křižovatky života.

reklama