Křižovatky: Utekla od manžela k milenci. Teď je těhotná a nechce ji ani jeden

S Martinem je Olga konečně šťastná, nebo si to alespoň myslí Foto: S Martinem je Olga konečně šťastná, nebo si to alespoň myslíFoto: All

Ačkoliv se Milan snaží, aby finančně zabezpečil rodinu, jeho manželka Olga jej nakonec vymění za milence, který sice finance nemá, ale chová se k ní jako k ženě. Martin je ale kromě toho pěkný proutník. Neudělala Olga chybu? Uvidíte v dalším díle Křižovatek života.

Olga Pertlová (27) již 12 let žije s Milanem Pertlem (31) a 8 let je za něho vdaná. Mají spolu dvě děti: sedmiletého Jirku a pětiletou Marii. Rodina bydlí v bytě ve staré zástavbě.

Milan je kuchař v kvalitní restauraci. Kvůli tomu pracuje hodně v noci a doma bývá jen zřídka. Olga je v domácnosti a má spoustu práce s dětmi. V létě se ráda zdržuje s kamarádkami a dalšími matkami v parku. Manželé se sobě navzájem postupně odcizují. Manželství obou schází následkem spousty Milanovy práce na úbytě.

Z poměru je velká láska

V parku se Olga seznámí s dobře vypadajícím osamělým otcem Martinem. Olga a Martin se rychle sblíží a začínají se intimně stýkat. Olga je tak zamilovaná, že se Milanovi přizná ke svému poměru a chce se spolu s dětmi přestěhovat k Martinovi. Milan se rozzuří a udělá v bytě kravál, ale Olga je neústupná. Chce začít nový život, zatímco Milan je zoufalý.

Podívejte se na ukázku:

 

Ve shonu všedních dní se velké city rychle zkalí. Čerstvě zamilovaný párek sotva vychází s penězi, neboť Martin stále ještě studuje a žije z alimentů na své dvě děti Lukáše (7) a Helenu (4), které přes týden bydlí u něj, protože jeho bývalá manželka Jarka je učitelka.

Olga kvůli dětem nepracuje. K tomu je Martin sukničkář, což jde Olze postupně stále víc na nervy. Na Martinův návrh si Olga hledá práci, zatímco on sám se chce starat o všechny jejich děti. Pak ale má Olga telefonát, že si její dceru Marii nikdo nevyzdvihl z mateřské školky. Martin na to zapomněl, protože se v parku vybavoval s jednou dívkou a učil ji žonglovat.

Dcera jako velká novinka

Pak na návštěvu přijela ještě i Martinova třináctiletá dcera, o jejíž existenci se Olga dozvěděla teprve v ten den. Dívka Olze vysvětlí, že Martin je playboy a že při každé její návštěvě má v bytě jinou ženu. Olga je rozpolcená.Křižovatky života sledujte každý čtvrtek ve 21.35 na Primě

Na jedné straně se jí moc líbí, jak se Martin stará o své i její děti, a na druhé straně si není jistá, zda skutečně je jedinou ženou v Martinově životě. Tyto pochybnosti posiluje mnoho drobných událostí. Přesto se ale Olga nechce vrátit k svému manželovi Milanovi, který ji stále znovu úpěnlivě prosí, aby mu dala druhou šanci.

Prohlédněte si galerii:

Teprve když Olga otěhotní a Martin dítě nechce, uvědomí si, co v Milanovi ztratila. Ale ten ji teď odmítá, protože je pro něj nepředstavitelné vychovávat cizí dítě. Obrací se na soud se žádostí o svěření jejich dětí do své výlučné péče.

Má soužití Milana a Olgy stále ještě naději? Komu soud přiřkne péči o děti? Dívejte se ve čtvrtek ve 21.35 na Primě na Křižovatky života.

reklama