Křižovatky života: Dokáže sexy blondýna rozvést souseda?

Na Leonu Anniny domluvy neplatí Foto: Na Leonu Anniny domluvy neplatíFoto: All

Stačí jen "přízrak" nevěry a mnohá manželství se mohou zhroutit jako domeček z karet. O tom by mohli vyprávět Benešovi. Ačkoliv se vlastně nic vážného nestalo, stačilo zrnko nedůvěry a pohodová manželka se proměnila v nečekanou fúrii. Podívejte se ve čtvrtek ve 21.35 na Primě na Křižovatky života.

Richard (35) a Anna (32) Benešovi žijí s dcerou Eliškou (12) v poklidné čtvrti Podbaba v Praze 6. V poslední době Richard po večerech chodívá stále častěji pryč z domu a nechce říct kam. Když ho Anna jednou sleduje, zjistí, že Richard navštěvuje bar, kde se tančí salsa. Tam to rozjíždí s nápadně hezkou blondýnou. Anna tuto blondýnu zná. Je to Leona Maršálková (25).

Annu to rozčílí. O této ženě je známo, že neustále loví chlapy a v sousedství má na svědomí už dvě rozpadlá manželství! Ba co víc – kvůli mladé sexbombě už málem přišla o manžela také Annina nejlepší kamarádka Renata Rýdlová.

Domluva nezafungovala

Křižovatky života sledujte každý čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Anna to nejprve zkouší „po dobrém“. Snaží se promluvit si se svým mužem, ale ten (i když je, jak se zdá, neustále v blízkosti Leony) nechápe, proč se Anna rozčiluje. Naopak: On chodí do lokálu, kde je Leona, rád a téměř denně. Ani rozhovor s Leonou nic nepřinese. Nejlepší kamarádka Renata ještě víc popouzí Annu proti Leoně v touze jednou provždy vypudit Leonu ze svého života.

Podívejte se na ukázku:

 

Když Richard není jednoho dne u své matky, jak tvrdil, má Anna jasno. Je přesvědčená o tom, že Richard je u Leony a podvádí ji.

Článek

Nevěra je lákavá Foto: thinkstock.com

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

Hry lásky jsou zapeklité. Proč se tak často stává, že riskujeme stabilní vztah?

Plán pomsty

Společně s Renatou vymyslí Anna zákeřný plán. Podaří se Anně získat zpět manžela? Nebo ho nikdy neztratila a vše jen zveličovala?

Jak byste se v této situaci zachovali vy? Podívejte se, jak na to šla Anna. Sledujte Křižovatky života ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Podívejte se do galerie:

Článek

Veronika Vinterová

Přitahují může blondýny, nebo brunety? Víme to přesně!

Odbornice na vztahy Veronika Vinterová vám to prozradí.

Článek

Už zase? Foto: thinkstock.com

Vybíráte si stále stejné typy? Nevěrník, workoholik, alkoholik...

Někdy fungujeme pořád podle stejného mustru. A může za to často zkušenost z vlastního dětství.

reklama