Láska k jídlu může vás i vaše dítě vehnat do rukou lékařů

Standovu synu Markovi diganostikovali v 15 letech cukrovku Foto: Standovu synu Markovi diganostikovali v 15 letech cukrovkuFoto: All

Kubíčkovým pojem zdravá strava nic neříká. Vše ale vygraduje, když syn Marek ve škole zkolabuje a při lékařském vyšetření se zjistí, že trpí cukrovkou.

Marek je patnáctiletý kluk, který má své zájmy a záliby, bohužel v nich není žádný sport. Jeho rodina také sport neprovozuje a navíc má zcela špatné stravovací návyky.

Nedostatek pohybu a špatné stravovací návyky dovedou Marka do ordinace lékaře, který mu diagnostikuje počínající cukrovku. Změní Marek svoje stravovací návyky? Pochopí rodiče Marka, že jeho způsob života ohrožuje i jeho zdraví?

Marek má i dvě mladší sestry. U prostřední třináctileté sestry, se kvůli její nadváze objevují ve škole i známky šikany.

Článek

Tereza dnes už krásná a štíhlá!

Čtenářka Tereza: Z velryby štíhlá holka a 35 kg dole!

„Prožila jsem si dost těžké období. Pracuji jako chůva a vychovatelka dětí, s mými kilogramy navíc byl každý den pro mě únavný a stresující.“

Jak se k celé situaci, kde mají všichni členové rodiny nadváhu, postaví matka s otcem? Změní celý svůj dosavadní život a pochopí rizika, které nadváha přináší?

Šárka Vávrová

Sledujte další díl Křižovatek života ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Článek

Paní Heleně se podařilo zhubnout celých 21 kilo Foto: svet-zdravi.cz

Čtenářka Helena (35 let): 21 kilo dole za 6 měsíců

"Začala jsem se doslova nenávidět, nemohla jsem pohlédnout do zrcadla..."

reklama