Na čí straně byla vina?

Celá rodina je ze situace kolem nového domu zoufalá Foto: Celá rodina je ze situace kolem nového domu zoufaláFoto: All

Koučka Šárka Vávrová pro nás odborně komentuje případy z jednotlivých dílů Křižovatek života. Svoji reakci na názor odbornice nám zaslal náš čtenář Gustav. Zde je jeho dopis a následuje vyjádření Šárky Vávrové.

Dobrý den,

řekl bych, že na to, že jste odbornice, máte pouze jednostranný pohled. Dle mého mínění je rovnocenná chyba na obou stranách. Vojtěch nemá peníze, ale už se zapomnělo, že je jediný, kdo je vydělával. Poněkud opomíjíte, že Marie není schopná posekat ani zahradu.

Navíc dům koupili společně a ani jeden si ho pořádně neprohlédl. Oba tedy nesou stejnou váhu viny z koupě. Tedy, zkuste se prosím coby odborník na věco podívat z obou stran a neházet veškerou vinu na muže. Chápu, že se zastáváte stejného pohlaví, jak už je u žen běžné, ale od odborníka bych to nečekal.

Gustav

A zde vyjádření Šárky Vávrové:

Dobrý den,

děkuji za zaslání Vašeho názoru na 13.díl Křižovatek.

Musím s Vámi naprosto souhlasit v názoru, že chyba byla na obou stranách manželů Vojtěcha a Marie. Také bych Vás chtěla ujistit, že mým záměrem nebylo obhajovat Marii.

Rozhodnutí o zakoupení rozbořeného domku učinili jak Marie, tak Vojtěch a následky za to nesou oba dva. Moje vyjádření se týkalo především situace jejich nemocného syna, který trpěl pobytem v domě s plísní a v neodpovídajících hygienických podmínkách pro dítě nemocné alergií. Reagovala jsem především na zatvrzelost Vojtěcha neodstěhovat se i přesto, že u syna se zhoršoval jeho zdravotní stav.

Děkujeme, že sledujete seriál Křižovatky a za zájem o moje komentáře

Přeji hodně šťastných dní

Šárka Vávrová

reklama