Nechali byste doma samotné malé děti? Co se může stát, ukáží Křižovatky života

Martina Fričová nechala svou dceru Moniku a další dvě děti samotné doma  Foto: Martina Fričová nechala svou dceru Moniku a další dvě děti samotné doma Foto: All

Co dělat, když se sama staráte o děti, přitom byste si jednou chtěla užít dovolenou jen s přítelem? Dokázala byste je nechat sama doma a odjet? Co se z toho může vyklubat za pěkný průšvih, ukáže první díl nového projektu Křižovatky života. Ten bude přinášet opravdová dramata z běžného života.

Martina Fričová s klidným svědomím odjede se svým přítelem Lukášem na dovolenou do Chorvatska.

Své dvě malé děti – devítiletého Marka a šestiletého Daniela nechá doma jen s nejstarší dcerou Monikou, které je pouze 15 roků.

Středomořskou pohodu naruší poplašný telefonát od Moniky, vekterém se Martina dozvídá, že jí kvůli tomu sociálka vzala děti a dočasně je umístila do Klokánka. Soud má následně řešit, zda je neumístit trvale do náhradní péče, protože už dříve Martina nechala své děti doma samotné.

Drama matky, která bojuje o své děti, sledujte v pondělí večer ve 20.15 na Primě Martina letí nejbližším spojem domů, ale najde tam prázdný byt. Trojnásobná matka je samozřejmě v šoku, navíc naprosto nechápe, jak odbor Sociálně-právní ochrany dětí mohl takto postupovat, a požaduje děti zpět.

Martina má proti sobě nejenom sociálku, ale i svého bývalého manžela, který požaduje, aby byly děti svěřeny do jeho péče.

Pubertální dcera matku kritizuje, protože chce vést „normální“ život náctiletých místo toho, aby pořád hrála roli „náhradní matky“.

Jak to děti prožívají? Podívejte se na ukázku klíčových scén:

Chcete vědět o pořadu víc? Čtěte zde

Ani u svého přítele nenachází Martina Fričová podporu. Ten naopak považuje život bez dětí za bezvadný, protože ho jen otravovaly. Pomůže někdo Martině? Nebo o své děti nadobro přijde, a doplatí tak na svou lehkovážnost?

Jak to celé dopadne, se dozvíte už v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

A co vy, nechali byste děti doma samotné? Hlasujte v anketě:

Anketa

Nechali byste doma děti na dva týdny jen s patnáctiletou dcerou?

reklama