Labutí píseň: V.I.P. vraždy řeší neslavný konec slavného režiséra

Není mrazivější labutí píseň, než je ta, která zazní v nedělní epizodě detektivního seriálu V.I.P. vraždy. Před naší mord partou leží slavný baletní režisér Kramář. S průstřelem hlavy a ve svém bytě. K vraždě došlo ve chvíli, kdy měla v divadle premiéru jeho inscenace Labutího jezera.

Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií se postupně dozvídají fakta o Kramářově nekonformním soukromém životě, který mohl být příčinou režisérova tragického konce.

Další napínavý díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě

Bezvýsledné pátrání po jeho tajemné sestře a zmizelém autu vede k překvapivým zjištěním a vypadá to, že slavný umělec měl daleko víc tajemství, než se na první pohled zdálo. A jedno z nich se mu nepochybně stalo osudným. Beran spolu s Klaudií pátrají v prostředí ladných baletek a bizarních umělců po Kramářových nepřátelích, kterých si svérázný režisér uměl nadělat dostatečně. Buďte u zdroje všech novinek ze zákulisí natáčení i dalších bonusů V.I.P. vražd na FB.

Beran nemá u psychologa vyhráno

Policejní psycholog Hofman navíc nařídí Beranovi další psychologické testy. Podaří se přes všechny překážky Beranovi s Klaudií přijít na to, kdo stojí za neslavným koncem slavného režiséra?

Podívejte se také na předpremiérové VIDEO. Herec Filip Rajmont jako speciální host 5. epizody:

V neděli večer se těšte i na další "lov" žen kapitánem Zvěřinou.

Článek

Jiří Hána jako kpt. Ludvík Zvěřina zvaný Zvířák. Kriminalistický technik. Foto:

VIDEO Herec Jiří Hána: „Zvířák z V.I.P. vražd je trochu živočichář“

Veselý týpek s knírkem a v havajské košili, zastydlý puberťák, profesionál. Další výraznou a zábavnou postavou oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy je kriminalistický technik...
(schneidy)

reklama