Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Články

Co bude dál? To se Marie Svobodová, hlavní hrdinka oblíbeného seriálu, ptala po dvacet večerů. Celý její příběh hledání nové lásky po zrtátě milovaného manžela a osudy jejích kamarádek, můžete nyní sledovat ještě jednou. Níže jsou odkazy na všechny odvysílané díly. Stačí kliknout na fotku epizody.
Celý článek
Není na společné fotce někdo tak trochu navíc? Foto:
Scéna plná emocí a překvapení. Soužití Dominika a Míši jde do dalšího kola. Kdo to neví, Dominik požádal Míšu o ruku. Jak na to šel, se podívejte v úvodním videu. Co s nimi dál? Na to si počkejte po prázdninách v dalším pokračování Všech mých lásek.
Celý článek
Dominik na internetu nehledá novou dívku, ale hledá informace o kojení:-) Je vzorným tatínkem. Foto:
Společně strávený čas s galantním fešákem Vilémem si Marie užívá naplno. Bohužel jejich rodící se vztah má jednu velmi podstatnou chybu – tchyni. Nenechte si ujít poslední epizodu Lásek před prázdninami. Dojde v ní i na řadu důležitých rozhodnutí, která určitě ovlivní další životy hlavních hrdinů.
Celý článek
Všechny moje lásky vysíláme každou středu ve 20.15 na Primě. Foto:

Všechna videa
Tak jste to viděli. Anežka od Marie z lékárny se konečně ukázala po boku nějakého muže. Také už bylo na čase. Jak tento vztah dopadne neprozradíme, ale podívejte se, co jsme pro vás zjistili v ateliéru. Bráno s nadsázkou, kvůli garsonce Anežky přišla Marie o ložnici.
Celý článek
Oporou je Marii také Anežka (Jana Bernášková). Je pečlivá, následovala Marii do její nové lékárny... Foto:
V další středeční porci Lásek bude Marie bourat. A jak si myslíte, že to dopadne? Při štěstí této dámy, nabourá auto jednoho fakt fešného architekta. Koukněte se už teď, jak se scéna, která hlavní hrdince změní život natáčela.
Celý článek
Marie bourala, ale slušelo jí to při tom. Foto:
Marie si vzpomene na ženu, se kterou jí byl Mirek nevěrný. Myslí na ni tak usilovně, že zapomene řídit své auto. Lehce bourá do cizího zaparkovaného vozu. Vystoupí, kontroluje naražený blatník drahého auta a pak i ten svůj. Rozhlédne se. Nikdo ji neviděl.
Celý článek
Ze vzpomínek na mládí Marii Svobodové zdaleka nezůstaly jen ty na nezaměnitelné chlebíčky a jiné pohoštění. Počkejte, až zavzpomíná na všechny svoje lásky!  Foto:
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama