Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Články

Štěpán se s Marií začíná čím dál více sbližovat. O jejich vztahu se začíná mluvit, Marie se navíc o své nové zkušenosti dělí se svými fanoušky na blogu. A ani ostatní to nemají lehké. Zdena sice schválila zapojení Marie do komunitního centra, o to více si však začíná diktovat podmínky spolupráce.
Celý článek
V první řadě Lásek se Líze (Mahulena Bočanová) podařilo ukončit románek s Lukášem (Roman Vojtek).  Foto:
Hlavní hrdinové seriálu Všechny moje lásky našli útočiště v garáži u souseda Jirky. Poslechněte si na VIDEU níže, co tam Lukáš, Patrik a JIrka probírají, když jejich ženy neposlouchají.
Celý článek
VML – Co se řeší v klukově
Pusťte si mezi prvními videoklip Všechny moje lásky. Písnička v podání zpěvačky Jany Kirschner a skupiny Jelen je stejná jako ta u znělky seriálu.
Celý článek
Duet k úvodní znělce seriálu Všechny moje lásky nahrála Jana Kirscher s Jindrou Polákem z vokálně instrumentální kapely Jelen. Foto:
Odolala Marie mladému a vtipnému Štěpánovi, který je o dvacet let mladší než ona? To jste mohli vidět v dalším premiérovém dílu vašeho oblíbeného seriálu. Kdo ho nestihl v neděli, můžete si ho nyní přehrát online hned v úvodu článku.
Celý článek
Těšte se na nové role. Jakub Gottwald (vpravo) hraje ve II. řadě Lásek Štěpána, kamaráda z dětství Mariina syna.  Foto:
Jak víte, Marie stále čeká na novou lásku. Můžeme naznačit, že se v nedělní premiérové epizodě setká s kamarádem svého syna Štěpánem. Poznejte ho. Níže pro vás máme krátký rozhovor s představitelem Štěpána, hercem Jakubem Gottwaldem.
Celý článek
V nedělní premiérové epizodě se Marie setká s kamarádem svého syna Štěpánem. Foto:
Ondra se po návratu z Bruselu stále nedovede rozhodnout, jak naloží se svou budoucností. Pozve svého spolužáka Štěpána vegana na společnou večeři domů. Marii imponuje host přístův přístup k životu a přeskočí mezi nimi první malá jiskra. Co bude dál?...
Celý článek
Těšte se na nové role. Jakub Gottwald (vpravo) hraje ve II. řadě Lásek Štěpána, kamaráda z dětství Mariina syna.  Foto:
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama