Všechny moje lásky

Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Články

V neděli je tady závěr oblíbeného seriálu Všechny moje lásky. Jak dopadne příběh pětapadesátilé Marie, kterou osud připravil o manžela a ona se i přes veškerý smutek rozhodla naplno žít dál? Po 28 večerů hledala naše hlavní hrdinka novou lásku. Šušká se, že by jí mohl být soused Jirka. Ale...
Celý článek
Jirka je stále častěji u sousedky Marie. Foto:
Vysněného muže hledala Marie tak dlouho, až přehlédla, že ten pravý byl na dosah ruky. Celý díl si můžete přehrát hned v úvodu.
Celý článek
Všechny moje lásky můžete sledovat také online na Prima PLAY Foto:
Kdo nestihl sledovat předposlední díl oblíbeného seriálu v televizi, může si ho nyní celý přehrát online na Prima PLAY. Stačí kliknout na VIDEO hned v úvodu.
Celý článek
Václav Jílek se představí v roli mladého a nadšeného lékárníka Adama. Foto:
Seriál Všechny moje lásky se pomalu chýlí ke konci. Láska kvete ve vztazích Lízy i Zuzky. Na nedostatek vyznání si nemůže stěžovat ani Marie, i když tu pravou lásku stále ještě vyhlíží. Je tady ale přece ještě pohledná a příjemná Anežka z lékárny. Dočká se ona nějakého sympaťáka?
Celý článek
Anežka (Jana Bernášková) se přestěhovala do malé garsonky a učí se opět žít sama.  Foto:
Kdo nestihl sledovat nedělní premiérový díl oblíbeného seriálu Všechny moje lásky v televizi, může si ho nyní celý přehrát online hned v úvodu.
Celý článek
Všechny moje lásky sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě. Foto:
Kdo nestihl nedělní premiéru, přehrajte si ji na VIDEU hned v úvodu. Štěpán se s Marií začíná čím dál více sbližovat. O jejich vztahu se začíná mluvit, Marie se navíc o své nové zkušenosti dělí se svými fanoušky na blogu. A ani ostatní to nemají lehké.
Celý článek
V první řadě Lásek se Líze (Mahulena Bočanová) podařilo ukončit románek s Lukášem (Roman Vojtek).  Foto:
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama