Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

BONUS: Miluše Šplechtová versus role. Sbírá, nebo nesbírá? A co?

Manželé Zábranští, ona ambiciózní místostarostka, on odevzdaný domácí kutil. Na první pohled.  Foto: Manželé Zábranští, ona ambiciózní místostarostka, on odevzdaný domácí kutil. Na první pohled. Foto: archiv Prima

Na první pohled to sice vypadá možná divně, ale úvodní díl seriálu Všechny moje lásky byl také o exkrementech. Paní místostarostka Zdena Zábranská (Miluše Šplechtová) je sice na okolí pedant, ale když jde o udržování čistoty chodníku po jejím psovi, dělá, že nic nevidí. To její sousedé vídí i cítí.

Povaha Zdeny Zábranské se ukazuje hned od začátku. Ostatní staví do latě. Její manžel Jirka (Jan Šťastný) opravdu moc volnosti nemá, když si na uvítacím večírku se sousedy nemůže ani dojíst chlebíček, aniž by nebyl svojí „Železnou lady“ odvelen domů.

Škoda, že někteří lidé nezačnou s výchovou u sebe. Určitě podobné případy znáte ze svého okolí také.

Celý úvodní díl Všech mých lásek můžete vidět v repríze v sobotu ve 13.40 na Primě

Vše o seriálu Všechny moje lásky najdete TADY

 

 

 

Poslechněte si, jak blízko má k postavě Zdeny z radnice její představitelka Miluše Šplechtová. Hrušínští mají doma také retrívra – fenku Emičku.

Jaká je tato příjemná herečka pejskařka?

Tady praktická vychytávka nejen pro paní místostarostku.

O co šlo v prvním dílu Všech mých lásek v případě Zdeny Zábranské?

Více o postavě Zdeny Zábranské najdete níže.

(schneidy, videa: jakunda)

 

Povaha Zdeny Zábranské se ukazuje hned od začátku. Ostatní staví do latě, její manžel Jirka (Jan Šťastný) opravdu moc volnosti nemá, když si na uvítacím večírku se sousedy nemůže ani dojíst chlebíček, aniž by nebyl svojí „Železnou lady“ odvelen domů.

Škoda, že někteří lidé nezačnou s výchovou u sebe. Určitě podobné případy znáte také ze svého okolí.

 

Vše o seriálu Všechny moje lásky najdete TADY

 

Poslechněte si, jak blízko má k postavě Zdeny z radnice její představitelka Miluše Šplechtová. Hrušínští mají doma také retrívra – fenku Emičku. Jaká je pejskařka.

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama