Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

BONUS: Marie byla divoška. Důkazy jsou věčné

Všechny moje lásky vysíláme každou středu ve 20.15 na Primě. Foto: Všechny moje lásky vysíláme každou středu ve 20.15 na Primě.Foto: archiv FTV Prima

„Co když si Jindra ty fotky schoval a teď je má někde na webu?“ Začala se bát Marie, která nyní proniká do světa blogů a internetu a ví, že zveřejnit se dá jednoduše všechno. O co šlo a z jakých fotek měla Marie strach, se podívejte ještě jednou v bonusovém sestřihu.

Takto vypadal onen osudový večírek, který se udál před čtyřiceti lety: "Vy jste prostě úžasný! A teď sundat ty košilky, máte tak krásný těla, že je škoda je schovávat," vnadí okatý černovlasý Jindra holky a drží při tom připravený foťák u hlavy. Nejprve přemlouvá polonahou Janu, aby odhodila i to poslední, co má.

Všechny moje lásky sledujte každou středu ve 20.15 na Primě. Vše za zákulisí najdete na našem webu

"No tak, Jani, dej to dolů…," vybízí dívku začínající mladý fotograf a pak frajersky dodá. "Jednou až budu slavnej, tak budeš ráda, že máš fotku ode mě!" Na Janu ale jeho lákadla nezabírají.

To Marie je už opilá, plete se jí jazyk, motá se a celá situace s focením jí připadá vtipná. Najednou si sama sundá blůzku...Pokračování na slíbeném videuv úvodu.

(schneidy)

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama