Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Bylo nebylo 1. rande. Proč Mirek nepřišel?

A dnes Marek (David Suchařípa) provozuje na statku agroturistiku. Foto: A dnes Marek (David Suchařípa) provozuje na statku agroturistiku.Foto: Archiv/Prima

Pravda vždycky vyjde najevo. Jen to někdy trvá trochu déle. Marie si na odpověď na otázkou, proč její první kluk Marek nedorazil na rande, počkala třicet let. A co se dozvěděla?

Celou středeční epizodu si přehrajte na Prima Play, nebo ji vždy můžete sledovat v televizní repríze, a to každý čtvrtek ráno v 7.45 na Prima love.

S mobilem by čekat nemusela

Píše se rok 1978. Mladá studentka Marie se před pár dny vrátila ze státního zemědělského statku, kde během brigády poznala mladého Marka. Bylo to setkání zásadní, protože právě s okatým kudrnáčem Mirkem tam přišla jednoho vlahého večera o věneček. V životě dívky celkem zásadní moment, takže se nikdo nemůže divit, že pro ni hodně znamenalo i první rande v civilizovaném světě – měli sraz na pražském Václaváku.

Marie se na velkou událost řádně připravila: namalovala se, ze skříně vytáhla model nejcenější – pravou džínovou vestu! To víte, chtěla se ukázat v tom nejlepším, co měla. Mirek ji totiž na zemědělské brigádě poznal ve vatované oteplovací bundě, tzv. vaťáku, montérkách, holinách a se šátkem na hlavě.

Pusťte si v sestřihu níže, co bylo, a Markovu odpověď po letech.

Předtím si ale ještě můžete zkusit odpovědět sami. Proč Marek nepřišel na první rande? Nabízíme možnosti:

a) nejel mi vlak

b) zlomil jsem si nohu

c) telila se nám kráva

Správná odpověď:

A teď ještě něco ze zákulisí natáčení seriálu. Byli jsme u Mariina poprvé.

Viděli jste: rekapitulace odvysílaných epizod

(schneidy)


 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama