Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Jako matka a dcera. Švormová vychovává Žilkovou

Dvě skvělé herečky. Libuše Švormová a Veronika Žilková jako matka a dcera. V seriálu Všechny moje lásky. Foto: Dvě skvělé herečky. Libuše Švormová a Veronika Žilková jako matka a dcera. V seriálu Všechny moje lásky.Foto: archiv Prima

Její filmové nebo seriálové postavy matek a manželek jsou nezapomenutelné. Na mysli máme naši přední herečku Libuši Švormovou. Právě ta tvoří další výrazný pár seriálu Všechny moje lásky. Hraje v něm starostlivou maminku Marie (Veronika Žilková). Vice o její roli si poslechněte na videu.

Vše o seriálu Všechny moje lásky najdete TADY

Po někom Marie elán a smysl pro humor zdědit musela. Její matka rozhodně není žádná životem unavená důchodkyně. Naopak. Paní Svobodová je velmi energická dáma, která by život své milované dcery měla ráda pod kontrolou stejně, jako své oblíbené květiny v zahradnictví, ve kterém dlouhé roky pracovala. Je ale moudrá a ví, že už to není úplně možné.

4. epizodu Všech mých lásek s názvem Druhá láska sledujte opět v neděli v pravidelném čase 20.15 na Primě.

Zde si pusťte krátký rozhovor s paní Švormovou.

(schneidy, video: jakunda)

 

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama