Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Návrat do budoucnosti: Marie (20) se setkává se dcerou Míšou (20)

Tak takto by vypadalo setkání v budoucnosti Marie se dcerou Míšou:-)  Foto: Tak takto by vypadalo setkání v budoucnosti Marie se dcerou Míšou:-) Foto: All

Představitelky oblíbených postav seriálu Všechny moje lásky se sešly v kulinárním studiu. Vedle sebe tak v jednu chvíli stanula seriálová Marie ze 70. let a její dcera Míša ze současnosti. Přítomným se tak naskytl pohled, který v ateliéru nebo na televizní obrazovce není možný. Koukněte se na fotky.

Vše o seriálu Všechny moje lásky najdete TADY

 

 

Seriál ze života a o životě. To jsou Všechny moje lásky, které můžete sledovat pravidelně každou neděli ve 20.15 na Primě!

O co na vařící akci šlo? Klára Oltová, Jana Bernášková, Veronika Kubařová a Zdeněk Piškula během uvolněného odpoledne připravili společně s výherci soutěže časopisu Tina a pod vedením renomovaných šéfkuchařů menu o čtyřech chodech.

Výsledkem byl hráškový krém s mléčnou pěnou ozdobený pečenou slaninou a salát s lososem a křepelčími vajíčky. Jako hlavní chod pak usmažili telecí řízečky v parmazánovém těstíčku s brambůrkami, mangoldem a sušenými rajčaty.  Hostinu korunovali dezertem v podobě bélé a hnědé čokoládové pěny s malinovým pyré a čerstvými malinami.

Seriálová Marie vaří často, dobře a ráda. Co představitelka jejíhé mladého já? „Těším se, až děti malinko povyrostou a všechno bude trochu klidnější. Ale pořídila jsem si skvělé titanové nádobí. A ještě si přeju – třeba od Ježíška - speciální japonský nůž. Držím se teorie, že na každou činnost je potřeba se především dobře vybavit,“ přiblížila během obalování řízečků svojí současnou situaci Klára Oltová.

Jana Bernášková, seriálová Anežka, je na tom s vařením obdobně. „Vařit mě docela baví a kolikrát se chystám zkusit i nějaký recept, který si vytrhnu z časopisu. Ale nakonec nemám čas, tak připravím něco osvědčeného a hlavně rychlého. Poslední dobou nemám čas nejen na vaření, ale ani na jídlo. Pořád od něj odbíhám. Pro mě je svátek, když jdeme s manželem ve dvou na večeři, kterou si v klidu vychutnáme. Udělá mi tím větší radost než nějakým dárkem,“ vyprávěla se smíchem Jana.

Článek

Nechyběla na tělovýchovných přehlídkách na pražském Strahově. Foto:

Dokonalá volba hereček: Koukněte se na Marii z Lásek dnes a tu ze 70. let

Pilotní díl rodinného seriálu Všechny moje lásky už jste viděli, nebo si ho můžete pustit ještě v sobotní repríze ve 13.40 na Primě. Stěžejní postavou očekávané novinky...

(schneidy, foto: archiv/Prima)

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama