Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Předpremiéra: David Prachař jako David – druhá láska Marie

Má obchod s koly. Tato záliba mu zůstala z mládí. Foto: Má obchod s koly. Tato záliba mu zůstala z mládí.Foto: Archiv/Prima

V neděli večer Marie Svobodová vyrazí okouknout svoji lásku ze střední školy. Jak dnes vypadá a jaký je ten David, který se proháněl na kole a citoval Egona Bondyho. Na to se můžete podívat už teď. Zeptali jsme rovnou Davida, jehož postavu ze současnosti hraje David Prachař.

Co čeká Marii v dalším premiérovém dílu Lásek? Naznačíme. Marie je stále zklamaná z rychlého konce vztahu s Františkem.

Kamarádky ji ale přemluví znovu pátrat v seznamu všech lásek. Nad fotkami se shodují, že je nutné kontaktovat Davida Kocourka. Toho kluka, kterého milovala na střední škole.

Dnes David vlastní cykloobchod a Marie se může okamžitě změnit v zákaznici, která "náhodou" potřebuje zcela nové kolo...

Všechny moje lásky sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě.

Vše o seriálu najdete TADY

 

 

Jaké to je, když herec vyfasuje ve scénáři stejné jméno, jaké má od rodičů? Poslechněte si odpověď v rozhovoru s Davidem o Davidovi.

 

(schneidy, video: jakunda)

Tady se můžete podívat na upoutávku na nedělní dávku Lásek. Marie také konečně otevře vlastní lékárnu. Spor Zuzky a místostarostky Zdeny má šílené vyvrcholení a Líza si neví rady s Viktorem. A nejen to.

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama