Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

ROZHOVOR Miroslav Vladyka: Nechápu rozpory mezi sourozenci

Na bráchu Otu je spolehnutí. Foto: Na bráchu Otu je spolehnutí.Foto: Archiv/Prima

Ota Barok, brácha Marie v seriálu Všechny moje lásky, nám před příchodem do ateliéru prozradil více o své roli i o pohledu Mirka Vladyky na natáčení. Poslechněte si také v našem rozhovoru s dalším vynikajícím hercem seriálu, kdo se mu v Láskách líbí.

Jsou přátelé i dokonalé herecké duo. Po boku Veroniky Žilkové hrál Miroslav Vladyka v minulosti mnohokrát. Třeba v psychologické televizní hře Ale je ženatý z roku 1982, kde ji jeho postava milovala, zatímco ona toužila po jiném, ženatém kolegovi.

Národ je miloval také jako nezapomenutelnou dvojici mladých kantorů (Michal Karfík a Jana Vychodilová), kterou ztvárnili v seriálu z roku 1984 My všichni školou povinní.

V Láskách jsou opět spolu, tentokrát hrají sourozence.

 Všechny moje lásky uvidíte na Primě opět v neděli ve 20.15

Vizitka: Kdo je Ota Barok

Do jisté míry je pravým opakem své sestry Marie. Mnohem více než mezilidské vztahy mu říkají různé šrouby a dráty. Domácí kutil a všeuměl svou sestru sice ne vždy chápe, ale rozhodně ji miluje a snaží se ji vždy podpořit. Pravda je, že někdy poněkud svérázně.

Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama