Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

SOUTĚŽ o setkání s herci ze seriálu VML přímo v ateliéru

Všechny moje lásky. Seriál ze života a o životě. Foto: Všechny moje lásky. Seriál ze života a o životě.Foto: archiv FTV Prima

Prvních 10 z vás, kdo tipnete správné jméno režisérky seriálu Všechny moje lásky, nahlédne 1. května do zákulisí jeho natáčení přímo v ateliéru, potká se s některými hereckými protagonisty, vyfotí se s nimi, nebo si od nich nechá podepsat fotku. Odpověď zaškrtněte v jednoduchém formuláři níže.

FORMULÁŘ pro vaši odpověď je ZDE

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se jmenuje režisérka seriálu Všechny moje lásky?

Své tipy se správnou odpovědí můžete zasílat do 26. 4. 2015 do 24.00. Nezapomeňte do formuláře uvést svůj telefonický kontakt.

NÁPOVĚDA: Režisérka Lásek přišla do Čech před dvaceti lety z Německa. Přesto, že zde nevyrůstala, má k naší zemi, k českému humoru i nátuře velmi blízko. Je dcerou emigrantů, kteří z vlasti utekli před tehdejším režimem. Mezi filmaři jí všichni říkají "Johanka".

Den otevřených dveří v pražském ateliéru seriálu Všechny moje lásky se uskuteční v pátek 1. května odpoledne mezi 14. a 19. hodinou.

VÝHRÁVÁ: 10 prvních správných odpovědí. Deset výherců + jejich doprovod (maximálně jedna osoba na výherce) si budou moci projít ateliér. Dozvědí se zajímavosti z natáčení a nahlédnou do zákulisí tvorby seriálu.

Toto by vás k soutěži mohlo ještě zajímat. Pusťte si rozhovor s režisérkou seriálu, kterou v zákulisí určitě také potkáte:-)

 

 

 

 

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama