Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Ve které posteli bylo víc míru? Naše retro fotosoutěž vrcholí

Bed-in: 2015 a 1969 Foto: Bed-in: 2015 a 1969Foto: All

Naše soutěž o vzpomínkovou fotku ze 70. až 80. let končí 16. března. S touto fotkou by ji nejspíš vyhrál Lennon:-) Asi každý zná snímek pořízený v květnu roku 1969: John Lennon a Yoko Ono v posteli. Během osmi dní strávených na manželském loži vzývali mír a láskou bojovali proti válkám.

A teď dávejte dobrý pozor! Na fotce ze zákulisí natáčení seriálu, pořízené vloni na podzim, vidíte Petra a Marii v posteli, krátce po vypnutí kamer. A pak, že se historie neopakuje.

Soudě podle jejich výrazů, Petr bojuje za mír mezi všemi svými současnými ženami a Marie vzývá... asi všechny svoje lásky:-)

Retro fotosoutěž s Láskami pokračuje.

Tyto fotky už soutěží. Přidejte se také. Foto:

Tyto fotky už soutěží. Přidejte se také.

Láska a mír procházejí postelí Foto:

Nahrávejte své fotky do 16. března! Podělte se i vy s ostatními o dobové fotografie. Ta, která získá nejvíce hlasů, vyhrává domácí pekárnu Panasonic.

Do soutěže o domácí pekárnu Panasonic se zapojte na http://vzpominky.iprima.cz Zde v několika jednoduchých krocích nahrávejte své fotky. Na stejné stránce http://vzpominky.iprima.cz pak můžete od 17. března hlasovat pro snímky, které se vám nejvíce líbí. Nevíte, jaké fotky posílat?

Mohou to být například snímky ukazující dobové účesy, módu, kuchyňské spotřebiče, zajímavé výstřižky z někdejšího tisku či techniku. Ostatní by jistě zaujaly také snímky ze spartakiád, z mládežnických táborů, z oslav MDŽ, z vojny nebo například z vašich dovolených.

(schneidy)

A ještě jedno srovnání. Tentokrát Marie včera a dnes. 


Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama