Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

VML: Víkend ve vířivce a Lízin test orientace Olivera

Je tady i kamarádka Líza (39), která není zase tak šťastná, jak navenek ukazuje. Foto: Je tady i kamarádka Líza (39), která není zase tak šťastná, jak navenek ukazuje.Foto: Jan Přibylský

S Petrem to nevyšlo. Marie je z celého toho hledání nové lásky už trochu unavená i otrávená. Už jí také došly nápady na další jména do jejího seznamu bývalých lásek. Co bude dál? To ukáže 9. epizoda seriálu Všechny moje lásky, kterou vysílá Prima dnes ve 20.15.

Mariina kamarádka Jana přichází s nápadem na chvíli úplně "vysadit" a udělat si příjemný holčičí víkend ve wellness hotýlku.To by ale nebyl osud, kdyby stejný nápad nedostal i nějaký ten muž... 

Zajímavosti ze seriálu a bonusy najdete TADY

Krátce po příjezdu se setkávají s jejím bývalým spolužákem, na kterého nemá Marie zrovna nejlepší vzpomínky. Janě se ale jako muž celkem zamlouvá.

Zajímavé to začíná být také doma u Lízy s Patrikem. S jejich Oliverem se něco děje. Je snad zamilovaný? Líza ho začíná pozorovat a podezírat, že je snad na kluky. Je?

Epizodu můžete sledovat také v repríze na Prima LOVE, v pondělí ráno v 7.45 nebo na Prima PLAY

Podívejte se na upoutávku:

Toto by vás mohlo zajímat ve spojení s hercem Zdeňkem Piškulou.

A co trocha hudby?

 

 

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama