Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

VML: Všichni se ptají: Marie, bude něco víc, než pusa?

Všechny moje lásky, to je seriál o životě, u kterého se možná poznáte a určitě pobavíte.. Foto: Všechny moje lásky, to je seriál o životě, u kterého se možná poznáte a určitě pobavíte..Foto: All

Marie s Petrem už se potkávají měsíc. Jsou si blízcí. Dojde dnes konečně na něco víc, než jen na dosavadní nesmělé intimnosti, výlet vlakem a návštěvy divadla či galerie? Kamarádky Líza, Zuzka i Jitka už Marii popichují...

Ještě není nic jasné. Ano, Marie je skutečně odhodlaná prožít s Petrem romantickou noc. Ale až po večeři. Ta ovšem skončí fiaskem, navíc je Marie zachycena po boku Petra bulvárem, což rozhodně nečekala.

7. epizodu seriálu Všechny moje lásky vysílá Prima v neděli 1. března dnes ve 20.15 po VIP zprávách.

Líza se nakonec rozhodne, že si otevře kavárnu. I přes nesouhlas manžela Patrika, který prohlásil, že "kavárny jsou pro zoufalce".

Tatínek Zuzky dostane infarkt, protože se dozví, proč zrušili Zpravodaj, který živil celou rodinu.

Míša obviňuje Dominika, že Terezce přilepil kvůli fotce dětskou hračku k ruce, aby nebyl pozadu mezi blogujícími maminkami.

Jirka Zábranský opět vyrazí s kamarádem k vodě. Tentokrát bude jeho úlovek vskutku nečekaný.

Nenechte si ujít nedělní dávku emocí, příběhů ze života podaných s vtipnou nadsázkou.Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama