Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Ze života: Lze paintballem utužit vztah? Odpovídá znalec

Jsou sporty, které utužují tým. Fungují také na manželství nebo partnerství? Foto: Jsou sporty, které utužují tým. Fungují také na manželství nebo partnerství?Foto: All

Kdo už něco takového absolvoval, říká: Na zážitky z paintballu nikdy nezapomenete! Jak jste mohli vidět ve 3. epizodě seriálu Všechny moje lásky, ani Marie na tento sportovní zážitek nejspíš nezapomene:-)

Paintball nemusí být pouze o hraní a zábavě s přáteli. Na hřiště často míří i skupiny kolegů v rámci teambuildingových aktivit.

Seriál Všechny moje lásky sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě. Díly, které jste nestihli v televizi, si můžete pustit ještě na Prima PLAY.

 

„Díky pravidlům hry se kolektiv ocitne před úkoly, které dokonale prověří jejich schopnost spolupracovat a odhalí slabiny, které skupinu naopak brzdí v dosažení co nejlepších výsledků,“ shrnuje o paintballu jako o kolektiv utužující aktivitě Vladan Marek, pořadatel podobných akcí.

Paintball je především adrenalinový sport. Nevyžaduje jenom rychlost, sílu a fyzickou kondici, ale i taktické myšlení a chladnou hlavu. "Zažijete při něm radost a euforii z výhry i zklamání, když zjistíte, jak málo někdy stačí k porážce."

Nás zajímalo, jestli by tento sport nefungoval také na utužení vztahu nebo manželství. Co myslíte?

(schneidy, video: jakunda)


Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama