Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Deníček Všech lásek zaskočil Mahulenu Bočanovou

Sladké překvapení v podobě deníku čekalo na osazenstvo večírku Všech mých lásek. Foto: Sladké překvapení v podobě deníku čekalo na osazenstvo večírku Všech mých lásek.Foto: All

Důležitým artefaktem nového seriálu Všechny moje lásky je deník. Je vázán kroužkovou vazbou, a jak napovídá nadpis na štítku, hlavní hrdinka Marie se mu nějakých třicet let svěřovala se svými láskami. Jeho poněkud větší podoba zaskočila herečku Mahulenu Bočanovou. Roztomilý moment vidíte v úvodu:-)

Stalo se na slavnostním večírku, který televize Prima uspořádala před uvedením novinky uplynulý týden. Než sláva vypukla, herci se fotografovali před stěnou s logy a opodál „odpočívala“ na vysokém stolku zvětšená podoba deníku seriálové Marie (Veronika Žilková). Kromě pořadatelů ho nikdo jiný předem neviděl.

Vše o seriálu Všechny moje lásky najdete TADY nebo na Facebooku ZDE

 

 

 

 

Jak deníček vypadal na večírku, na to se podívejte na fotografii.

Když oslavy, tak stylové. Tohle je dort v podobě deníku hlavní hrdinky seriálu Marie Svobodové. Foto:

 Že je to dort, lepený z několika vrstev piškotového těsta a krémů, vyšlo najevo, až když na něj přinesli z kuchyně nůž. Do té doby se "tvářil" spíše jako maketa.

A takto vypadá ten, který „hraje“ ve Všech mých láskách. Nenechte si ujít, až do něj Marie nahlédne a vybaví si některé zážitky z mladých let. Seriál se začíná vysílat už tuto neděli ve 20.15 na Primě!

Milý deníčku... Co již nemá v paměti, najde Marie v deníku, který si o všech svých láskách vede. Foto:

 

O Líze, nové seriálové postavě Mahuleny Bočanové, si poslechněte více na videu níže.

(schneidy, jakunda)

Všechny moje lásky jsou také o kamarádkách. Podívejte se na jednu z upoutávek.


 

Stalo se na slavnostním večírku, který televize Prima uspořádala před uvedením novinky uplynulý týden. Než sláva vypukla, herci se fotografovali před stěnou s logy a kousek opodál „odpočíval“ na vysokém stolku zvětšená podoba deníku seriálové Marie (Veronika Žilková). Kromě pořadatelů, ho nikdo předem neviděl.

 

Jak deníček vypadal na večírku, na to se podívejte na fotografii.

 

Že je to dort, lepený z několika vrstev piškotového těsta a krémů, vyšlo najevo, až když na něj přinesli z kuchyně nůž.

 

A takto vypadá ten, který „hraje“ ve Všech mých láskách. Nenechte si ujít, až do něj Marie nahlédne a vybaví si některé zážitky z mladých let. Seriál se začíná vysílat už tuto neděli ve 20.15 na Primě!

 

O nové seriálové postavě Mahuleny Bočanové si přečtěte níže.

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama