Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

(22) epizoda: Motýl

Lucie Zedníčková pobaví diváky v roli paní Motýlové, která je bývalá baletka, momentálně ale v domácnosti. To jí ale nevyhovuje, chtěla by mít nějakou práci a být alespoň trochu nezávislá.  Foto: Lucie Zedníčková pobaví diváky v roli paní Motýlové, která je bývalá baletka, momentálně ale v domácnosti. To jí ale nevyhovuje, chtěla by mít nějakou práci a být alespoň trochu nezávislá. Foto: archiv TV Prima

22. epizodu seriálu Všechny moje lásky vysílá Prima v neděli 10. července ve 20.15.

Paní Motýlová se začne domnívat, že jí její manžel zahýbá s Marií. Situace eskaluje, Marie se zaplétá do kolotoče lží. Nakonec ale vše rázně rozetne článkem na blog, kde celou patálii s Motýlovými pravdivě popíše.

Marie, Zuzana a Líza shánějí místo pro svoje komunitní centrum. Líza, která z tržně ekonomických důvodů nechce, aby bylo centrum v Cheesecakeu, navrhne, že se o věc postará. Jde za Zdenou na radnici se žádostí o prostor. Ale když se Zdena dozví, že v projektu figuruje i Marie, žádosti nevyhoví.

Přijíždí Ondřej, syn Marie. Postupně vyjde najevo, že už se do Bruselu nechce vrátit, je tam páté kolo u vozu a vztah s Klárou se rozpadá. Ondřej se zakoukává do Anežky. Na konci ale přijíždí Klára, která nechce manželství tak snadno vzdát.

Předchozí epizody můžete sledovat ONLINE na Prima PLAY

Podívejte se na upoutávku:

 

 

Dramaturgie: Jan Uhrin

Námět a koncept: Rudolf Merkner, Irena Sládečková

Vedoucí scenáristé: David Jiskra

Scenárista dílu: Barbora Vlnasová

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama