Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

(9) epizoda: Wellness víkend a Lízino mateřské podezření

Je tady i kamarádka Líza (39), která není zase tak šťastná, jak navenek ukazuje. Foto: Je tady i kamarádka Líza (39), která není zase tak šťastná, jak navenek ukazuje.Foto: Jan Přibylský

9. epizodu seriálu Všechny moje lásky vysílá Prima v neděli 15. března ve 20.15.

S Petrem to nevyšlo. Marie je z celého toho hledání nové lásky už trochu unavená i otrávená. Už jí také došly nápady na další jména do jejího seznamu bývalých lásek a rozhodne se dát si pauzu. Co bude dál? 

Kamarádka Jana přichází s nápadem na chvíli úplně "vysadit" a udělat si příjemný holčičí víkend ve wellness hotýlku.To by ale nebl osud, kdyby stejný nápad nedostal i nějaký ten muž... 

Krátce po příjezdu se setkávají s jejím bývalým spolužákem, na kterého nemá Marie zrovna nejlepší vzpomínky. Janě se ale jako muž celkem zamlouvá.

Zajímavé to začíná být také doma u Lízy s Patrikem. S jejich Oliverem se něco děje. Je snad zamilovaný? Líza ho začíná pozorovat a podezírat, že je snad na kluky. Je?

Epizodu můžete sledovat také v repríze na Prima LOVE, v pondělí ráno v 7.45, nebo na Prima PLAY

Podívejte se na upoutávku:

 

Hrají: V. Žilková, J. Šťastný, J. Hrušínský, M. Zoubková, M. Šplechtová, J. Hrušínský, L. Švormová, R. Luknár, M. Vladyka, I. Svobodová, M. Bočanová, S. Majer, R. Vojtek, V. Kubařová, M. Vašinka a další.

Scénář k 6. dílu: Irena Sládečková, Tomáš Vávra

Režie: J. Steiger - Antošová

 

 

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama