Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

GALERIE Zoubková a Vojtek manželé. Brzy na Primě!

To jsou oni. Manželé Zuzka a Lukáš - paní Spravedlivá, která není vždycky správně pochopená svým okolím a  pohodlný chlap, u kterého někdy slova výrazně předcházejí činy. Foto: To jsou oni. Manželé Zuzka a Lukáš - paní Spravedlivá, která není vždycky správně pochopená svým okolím a pohodlný chlap, u kterého někdy slova výrazně předcházejí činy.Foto: Hermína/Prima

Premiéra očekávaného seriálu televize Prima Všechny moje lásky je za rohem. Kromě dříve avizované Veroniky Žilkové, která ztvární ústřední postavu Marie, se můžete těšit také na Moniku Zoubkovou a Romana Vojtka. Právě tato dvojice si v novince zahraje manželský pár.

Na úvod se seznamte se seriálovou Zuzkou a Lukášem.

„Zuzana věří, že dobro vždy zvítězí a zlo bude poraženo. Je to taková paní Spravedlivá, která ale není vždycky správně pochopená svým okolím,“ přibližuje svoji postavu Monika Zoubková.

„Lukáš je schopný, ale poněkud pohodlný chlap, u kterého někdy slova výrazně předcházejí činy. Také ne vždy sdílí nadšení své ženy zachraňovat lidstvo a napravovat všechny křivdy světa. Bere to však s nadhledem,“ doplňuje její slova Roman Vojtek.

Jak se fotí Lásky

Fotografování vypadalo jako to, které jsou herci běžně zvyklí absolvovat při focení k rozhovorům či na titulní strany časopisů. Přesto bylo jiné, a to v tom ohledu, že výsledná fotka neukazuje Moniku s Romanem, ale postavy, které v novém rodinném seriálu hrají. To samé se týká jejich oblečení – kostýmu, líčení i výrazu, jež o povaze jejich postav mnohé napovídají.

BONUS Prohlédněte si ještě fotografie z ateliéru a zákulisí celé akce na Primě.

(schneidy)

Toto by vás k seriálu mohlo také zajímat. Na samém natáčení došlo k zadní změně.

Článek

Veronika Žilková v novém seriálu Foto:

Veronika Žilková nahradí v připravovaném seriálu Všechny moje lásky Dagmar Havlovou

Dagmar Havlová se v připravovaném seriálu televize Prima Všechny moje lásky neobjeví. Producent seriálu, společnost Orbis Pictures film, a agentura DILIA, která herečku...

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama