Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Kde křtít Lásky? Všichni na Petřín!

Nový rodinný seriál Všechny moje lásky je ze života i o životě. Sledujte ho každou neděli ve 20.15 na Primě. Foto: Nový rodinný seriál Všechny moje lásky je ze života i o životě. Sledujte ho každou neděli ve 20.15 na Primě.Foto: Jan Přibylský

Každý novorozenec by se měl pořádně zapít. Televize Prima své dítko v podobě nového rodinného seriálu Všechny moje lásky poctivě zapila v pražské restauraci Nebozízek na Petříně, v místech pro lásky tolik příznačných. Vždyť právě na Petřín míří políbit své protějšky stovky zamilovaných na 1. máje.

Třešně sice ještě nekvetou, přesto bylo v úterý večer alespoň ve známé resturaci na Petříně těsno. Novinářům se představovaly Všechny moje lásky, očekávaný seriál, který se natáčí už od června a který už 25. ledna večer poběží na Primě.

Na večírku nechyběly známé herecké hvězdy, které v novince hrají, ani samotní její tvůrci. Více se dozvíte v reportáži z večírku už ve čtvrtek.

Všichni se zvědavě ptají. O čem Všechny moje lásky jsou?

Odpovíme otázkou. Co vám zůstane, když někdo milovaný odejde? Oči pro pláč to rozhodně nejsou a když už, tak ne na dlouho! Podívejte se na Marii Svobodovou (Veronika Žilková), ústřední postavu očekávané novinky televize Prima. Život si na tuto ženu připravil nejedno překvapení. I když jde často o velmi dramatické zvraty, vše zvládá s humorem a nadsázkou.

Autor seriálu Rudolf Merkner představuje své Lásky následovně.

"Myslím si, že stavbou příběhů a svojí atmosférou i formou

VIZITKA
Rudolf Merkner – autor a kreativní producent

• autor, scenárista a kreativní vedoucí projektu Vyprávěj
(115 dílů, průměrná sledovanost 1,2 mil, 31,33 % share,
5 Týtý – Seriál roku, Zlatá nymfa Monte Carlo)
• dále např. scénáře k filmům: Bobule, Rafťáci
• autor a scenárista seriálu Mazalové (14 dílů)
• dramaturg seriálů: Redakce (39 dílů), Místo v životě (13 dílů)
bude seriál určitě odlišitelný od ostatních seriálů, ať už jsou na kterékoliv televizi. Seriál si ponese svůj osobitý rukopis, bude po všech stránkách vyspělý, moderní, bude mít humor. VML je seriál, ke kterému se může divák vracet, bude s ním leccos prožívat," říká Rudolf Merkner a chválí spolupráci s dramaturgy. "Byla sice náročná, ale skvělá, chtěl bych jim tímto poděkovat."

Režie byla svěřena zkušené Johanně Steiger-Antošové. "Rudolf chtěl, aby jeho seriál režírovala žena

VIZITKA
Johanna Steiger-Antošová – režie

• režisérka 5. řady Vyprávěj (22 dílů), Shopping Queen (12 dílů)
pro VOX, nominace na Deutscher Fernsehpries, Die Dreisten Drei, komediální seriál pro SAT 1, 2004–2006 Deutscher Comedypreis SAT 1, seriál První republika pro ČT
a abych to byla já, což byla pro mě čest," prohlašuje paní režisérka a dodává, že vždycky snila točit seriál pro ženy. "Ten podle mě na českých obrazovkách chybí. I když Všechny moje lásky samozřejmě nejsou seriálem jenom pro ženy. Jsou hodně o vztazích, o přátelství, o lásce, a právě tyto vztahové zápletky mě vždy přitahovaly," upřesňuje příjemná černovláska s roztomilým německým přízvukem. Do Čech přišla před dvaceti lety. Přesto, že zde nevyrůstala, má k naší zemi, k českému humory i nátuře velmi blízko. Je dcerou emigrantů, kteří z vlasti utekli před tehdejším režimem.

Dočká se nakonec Marie Svobodová láskyplného polibku? A čím vším si bude muset při hledání nového partnera projít?

To se dozvíte, když budete sledovat Všechny moje lásky. Premiéru mají v neděli 25. ledna na Primě ve 20.15!

Prohlédněte si zatím mezi prvními fotoreportáž z natáčení seriálu.  

Po boku Veroniky Žilkové se postupně objeví i další známé herečky a herci jako jsou Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Roman Vojtek, Stanislav Majer, Veronika Kubařová, Libuše Švormová nebo Jan Šťastný. Po delší době si společně před kamerou zahráli také manželé Hrušínští.

Na našem webu najdete postupně také řadu bonusových materiálů. Některé články vás pobaví, jiné vás mohou inspirovat. Seriálové Marii Svobodové by se mohl hodit například tento:

Jak si užít s mladším mužem?

Článek

Zralé ženy a mladší muži: 6 tipů, jak si to užít Foto:

Zralé ženy a mladší muži: 6 tipů, jak si to užít

Vyhlídla jste si zajíčka, ale obáváte se pomluv a toho, že skončíte se zlomeným srdcem? Nějak tak to možná dopadne. Nebo také ne. Ale nejdříve si pořádně užijete!

(schneidy)

Podívejte se na fotky z večírku Všech mých lásek.


 


 


Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama