Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Manželé Hrušínští překvapí v nové roli na Primě

Manželé Hrušínští. Spolu jsou doma, na divadelních prknech a teď po delší době i před kamerou. Těšte se na jejich postavy v novém seriálu Všechny moje lásky. Foto: Manželé Hrušínští. Spolu jsou doma, na divadelních prknech a teď po delší době i před kamerou. Těšte se na jejich postavy v novém seriálu Všechny moje lásky.Foto: Hermína/Prima

Už brzy budete koukat, co na toto vynikající české herecké duo přichystal scenárista nového rodinného seriálu Všechny moje lásky Rudolf Merkner. Abychom vás hned na začátku nepřipravili o překvapení, prozradíme jen, že jim připravil vskutku zábavnou a nečekanou zápletku.

 

Tento příjemný herecký pár není třeba dlouho představovat. Spolu a bez skandálů jsou už hezkou řádku let. Svůj harmonický vztah určitě nehrají. I po třiceti letech se k sobě chovají s úctou, umějí si ze sebe vzájemně udělat legraci. Když vystupují na veřejnosti, nijak se neprožívají, byť by vlastně jako opravdové herecké osobnosti klidně mohli.

Jako manželé vynikají Miluše a Jan Hrušínští i na divadelních prknech. Možná jste je viděli v ústřední roli v komediální divadelní inscenaci Takový žertík, která je spolu s dalšími vydařenými komediemi už 10 let v repertoáru pražského Divadla Na Jezerce, kde je Jan Hrušínský principálem.

Po dlouhé době si společně zahrají i před kamerou

Ač se v prvním plánu nabízí, že by manželé Miluše Šplechtová a Jan Hrušínský mohli hrát sezdaný pár i v novém seriálu, není tomu tak. Jak blízko k sobě budou mít ve Všech mých láskách, uvidíte už brzy. Když hráli své postavy před fotoaparátem, pěkně to mezi nimi jiskřilo...

Takto se představuje "Železná lady" Zdena Zábranská v podání Miluše Šplechtové:

A tady je vizitka starosty Karla Čeňka v podání Jana Hrušínského:

Na úplně první snímky ze zákulisí focení propagačních materiálů k seriálu Všechny moje lásky a pár fotek z natáčení se můžete podívat také v galerii:

(schneidy)

Toto by vás k seriálu Všechny moje lásky mohlo také zajímat:

Článek

To jsou oni. Manželé Zuzka a Lukáš - paní Spravedlivá, která není vždycky správně pochopená svým okolím a  pohodlný chlap, u kterého někdy slova výrazně předcházejí činy. Foto:

GALERIE Zoubková a Vojtek manželé. Brzy na Primě!

Premiéra očekávaného seriálu televize Prima Všechny moje lásky je za rohem. Kromě dříve avizované Veroniky Žilkové, která ztvární ústřední postavu Marie, se můžete těšit...

Článek

Veronika Žilková v novém seriálu Foto:

Veronika Žilková nahradí v připravovaném seriálu Všechny moje lásky Dagmar Havlovou

Dagmar Havlová se v připravovaném seriálu televize Prima Všechny moje lásky neobjeví. Producent seriálu, společnost Orbis Pictures film, a agentura DILIA, která herečku...

 


 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama