Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Pozor, vycházejí hvězdy. Rozbalí to v Láskách

Dvojice mladých herců Agáta Zimová a Zdeněk Piškula si diváky určitě získá. Střihnou si sourozenecký pár. Foto: Dvojice mladých herců Agáta Zimová a Zdeněk Piškula si diváky určitě získá. Střihnou si sourozenecký pár.Foto: Hermína/Prima

Seriál Všechny moje lásky, který startuje na Primě už tuto neděli, má i své dětské hvězdy. Jednou z nich je i Agáta Zimová. Kdo to je, v jaké se představí roli a jak vlastně vypadá? Mrkněte se na šiknovou a sympatickou Agátu na videu z VIP zpráv. Druhou hvězdou je známější Zdeněk Piškula.

Seriál Všechny moje lásky odstartuje na Primě 25. ledna ve 20.15


Všechno o seriálu se dozvíte zde.

 

 

 

Oliver a Sabina (Zdeněk Piškula a Agáta Zimová) jsou pubertální děti manželů Tobiášových (Mahulena Bočanová a Stanislav Majer), kteří se jako všichni jejich vrstevníci občas řídí heslem „jak můžou mít tak geniální děti takhle nemožné rodiče…“. Oliver miluje svůj florbal, videohry a hudbu. Sabina se oproti tomu věnuje módě, a píše si o tom dokonce vlastní blog. Agáta Zimová o své postavě jednoduše shrnuje: "Je fakt hustá."

Mohlo by vás ještě zajímat:

Článek

Tady jsou seriáloví rodiče Sabiny (Agáta Zimová).

Článek

O čem ještě Lásky jsou? O touze, kamarádkách i dětech.

Článek

Jací jsou ti kluci dnes, po třiceti až čtyřiceti letech života? Foto:

O touze, překvapení a odvaze, s humorem i nadsázkou. Všechny moje lásky nezklamou

Ono se řekne, nemá cenu uzavřít se před životem. Ale dá se to? Když vás opustí největší životní láska a opora, navíc je vám pětapadesát. Sledujte nelehký osud hlavní...


 

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama