Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

PUSŤTE si celý nedělní díl seriálu Všechny moje lásky ONLINE

V první řadě Lásek se Líze (Mahulena Bočanová) podařilo ukončit románek s Lukášem (Roman Vojtek).  Foto: V první řadě Lásek se Líze (Mahulena Bočanová) podařilo ukončit románek s Lukášem (Roman Vojtek). Foto: archiv TV Prima

Kdo nestihl nedělní premiéru, přehrajte si ji na VIDEU hned v úvodu. Štěpán se s Marií začíná čím dál více sbližovat. O jejich vztahu se začíná mluvit, Marie se navíc o své nové zkušenosti dělí se svými fanoušky na blogu. A ani ostatní to nemají lehké.

Všech 25. epizod si můžete pouštět na PrimaPLAY každý den. Najdete je pohromadě TADY

Zdena sice schválila zapojení Marie do komunitního centra, o to více si však začíná diktovat podmínky spolupráce.

Jednoduché to nemá ani Zuzka, která má kvůli rozjezdu centra problémy v práci. Nedostane ani slíbené prémie, se kterými počítala.

Patrikovo počáteční nadšení z nákupu nové motorky střídá rozčarování.

Podívejte se na upoutávku:

Článek

Duet k úvodní znělce seriálu Všechny moje lásky nahrála Jana Kirscher s Jindrou Polákem z vokálně instrumentální kapely Jelen. Foto:

EXTRA: Akordy k titulní písničce seriálu Všechny moje lásky. Zazpívejte si slavnou Co bude dál? jako Jelen

Pusťte si mezi prvními videoklip Všechny moje lásky. Písnička v podání zpěvačky Jany Kirschner a skupiny Jelen je stejná jako ta u znělky seriálu.

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama