Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

PUSŤTE si nedělní Všechny moje lásky ONLINE. Bylo rande se zajíčkem

Kamarádky Líza, Marie a Zuzka mají stále co řešit. Foto: Kamarádky Líza, Marie a Zuzka mají stále co řešit.Foto: archiv TV Prima

Další premiérový díl rodinného seriálu Všechny moje lásky s názvem Světlo v temnotách si můžete přehrát online hned v úvodu článku.

Všechny odvysílané epizody seriálu Všechny moje lásky si můžete přehrávat na webu Prima PLAY

Marie se opravdu začne scházet s mladším Štěpánem. Kamarádky Líza a Zuzka jsou na něj už také zvědavé. Myslí si, že Marie se Štěpánem něco má...

A zajímavé to začíná být i na radnici. Starosta díky spolupráci s Lukášem zjišťuje, že se Zdena zapojuje do aktivit komunitního centra. Ta má jedinou podmínku. Centrum povolí pouze bez účasti Marie.

Skleslá Líza se rozhoduje, jestli přijme Zdeninu drsnou nabídku i s její podmínkou: buď Marie, nebo krásné centrum. 

K Marii se navíc nastěhuje další nečekaný host - bratr Ota. Řeší totiž problém se ženou Irenou a jejími kraniosakrálními seancemi.

Podívejte se na upoutávku, o čem byl nedělní premiérový díl:

Článek

V nedělní premiérové epizodě se Marie setká s kamarádem svého syna Štěpánem. Foto:

Uvidíte v nedělních Láskách: Tento zajíček si brousí zoubky na Marii

Jak víte, Marie stále čeká na novou lásku. Můžeme naznačit, že se v nedělní premiérové epizodě setká s kamarádem svého syna Štěpánem. Poznejte ho. Níže pro vás máme krátký...

Článek

Duet k úvodní znělce seriálu Všechny moje lásky nahrála Jana Kirscher s Jindrou Polákem z vokálně instrumentální kapely Jelen. Foto:

EXTRA: Akordy k titulní písničce seriálu Všechny moje lásky. Zazpívejte si slavnou Co bude dál? jako Jelen

Pusťte si mezi prvními videoklip Všechny moje lásky. Písnička v podání zpěvačky Jany Kirschner a skupiny Jelen je stejná jako ta u znělky seriálu.

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama