Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

ROZHOVOR: Startuje seriál Všechny moje lásky. Těší se na něj i náš programový ředitel

Má to tři gumy a vytahaná kolena. Co to je? No přece tepláky ze 70. let! Foto: Má to tři gumy a vytahaná kolena. Co to je? No přece tepláky ze 70. let!Foto: archiv Prima

Pilotní díl seriálu Všechny moje lásky začíná dnes ve 20.15 na Primě. Věřte, že televizní premiéru si nenechá ujít nikdo z jeho tvůrců, ani lidé ze skupiny Prima. Jak takové chvíle prožívá programový ředitel Roman Mrázek? V souvislosti s Láskami nám prozradil i "poklad" svého šatníku ze 70. let:-)

Všichni se těší na Veroniku Žilkovou, která ztvární roli majitelky lékárny Marie Svobodové. Od teď se seriál Všechny moje lásky se bude na obrazovce televize Prima objevovat pravidelně každou neděli ve 20.15.

„Nedělní večery patřily na naší obrazovce původnímu seriálové tvorbě už i v podzimní sezóně, kdy jsme divákům přinesli oblíbený seriál Vinaři. Chtěli jsme navázat na tuto úspěšnou tradici a i v jarní sezóně divákům představit novinku. Tvůrčí tým, který za seriálem stojí, stejně jako vynikající herecké obsazení jsou pro nás zárukou kvality a věříme, že to ocení i diváci,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Zde si pusťte náš odlehčený rozhovor s programovým ředitelem Romanem Mrázkem.

Seriál Všechny moje lásky vypráví příběh pětapadesátileté Marie Svobodové, která před rokem ovdověla. Její milovaný manžel Mirek (Karel Heřmánek) zemřel na rakovinu a Marie se s obrovskou ztrátou snaží vyrovnat.

Marie nepodlehla smutku a s nadhledem přijímá nové životní výzvy. Seriál vypráví  o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. A i když je život často velmi dramatický a těžký, dá se zvládnout s humorem a nadsázkou.

Ve dvou je to vždy jednodušší!

„I když Marii osud velmi zkouší, snaží se hledat nová řešení. Je, myslím, velmi pozitivní jako hrdinka, svou aktivitou překonává různá životní traumata. Ke svému životu a svému pozvolnému stáří přistupuje s opravdu velkou aktivitou – to je to, co je pro ni příznačné,“ přibližuje svoji roli Veronika Žilková.

Autorem seriálu je Rudolf Merkner, z jehož pera pochází řada úspěšných televizních pořadů a seriálů, například i velmi oblíbený seriál Vyprávěj. Režie se ujala Johanna Steiger-Antošová, producentkou seriálu je Zuzana Konrádová.

A takto se těší na premiéru režisérka Všech mých lásek.

(schneidy, video: jakunda)

 

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama