Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Start s více než milionovým publikem. Děkujeme divákům nedělních Lásek

Všechny moje lásky sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě. Foto: Všechny moje lásky sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě.Foto: All

Dojetí, slzy, smíření, nový začátek. Takový byl včerejší start novinky po obsahové stránce. A čísla? Druhá část, vysílaná od 21.20, se stala dokonce vítězem večera jako nezpravodajský pořad s nejvyšším podílem na sledovanosti – 28,85 % a 1 141 tisíc diváků nad patnáct let. Děkujeme všem příznivcům!

Startu seriálu předcházela masivní marketingová a PR kampaň v rámci tištěných, online, OOH a dalších médií. „Nejlepší zpětnou vazbou na naši práci je vždy počet diváků, kteří nám dají svou důvěru a stráví s námi večer. V případě prvního dílu je to ještě mnohem důležitější, protože musíme v divácích vzbudit zvědavost a chuť podívat se na něco, co dosud neznají a nemají k tomu vybudovaný vztah,“ dodává marketingový ředitel televize Prima Aleš Pýcha.

Vše o novém seriálu Všechny moje lásky, zajímavosti z natáčení, exkluzivní materiály ze zákulisí, rozhovory s herci i tvůrci seriálu nebo zábavné komiksy najdete TADY

Seriál Všechny moje lásky vypráví příběh pětapadesátileté Marie Svobodové, jejíž manžel zemřel na rakovinu, ji propustili z práce a ona v mnoha ohledech musí začít znovu. Seriál vypráví o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. Autorem scénáře je Rudolf Merkner, z jehož pera pochází řada úspěšných televizních pořadů a seriálů, například i velmi oblíbený seriál Vyprávěj.

Nestihli jste sledovat úvodní díl rodinného seriálu Všechny moje lásky? Nevadí. Můžete ho vidět ještě v extra repríze, která začíná v sobotu ve 13.40 na Primě.

„Máme radost, že i přes velkou konkurenci, které jsme na obrazovkách v neděli večer čelili, dali diváci přednost novince, a vynesli tak Všechny moje lásky na špici večerní sledovanosti. V čase vysílání jsme průměrně zaujali 1 113 tisíc diváků, což je výborný výsledek,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Zde si připomeňte, co Roman Mrázek říkal před premiérou Všech mých lásek.

 

Podle ATO-Mediaresearch se vedle úspěšného startu seriálu Všechny moje lásky včera Primě dařilo i v celém prime time, kde dosáhla nejlepšího výsledku od srpna 2014. Svým programem zaujala 21,52 % diváků 15+ u TV, skupina Prima pak 27,23 %. Nad milionovou diváckou hranici se v neděli večer dostaly také Zprávy FTV Prima, které zhlédlo 1 090 tisíc diváků s 28 % share v CS 15+.

Toto by vás k seriálu mohlo bavit. Kde se natáčí?

 

 

 

 

 

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama