Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

VIDEO: Co prozrazuje Dalibor Gondík o své postavě Motýla v nových Láskách?

A kdo je tím mužem paní Motýlové? Tuto postavu hraje Dalibor Gondík. Foto: A kdo je tím mužem paní Motýlové? Tuto postavu hraje Dalibor Gondík.Foto: archiv TV Prima

V nedělní premiéře seriálu Všechny moje lásky vystoupí i několik nových postav. Jednou ze zásadních v životě hlavní hrdinky Marie je pan Motýl, kterého si zahrál Dalibor Gondík. Poslechněte si ve VIDEU níže, co nám o své roli prozradil, i to, jestli bude další láskou Marie. Jak to odhadujete?

Na dveře Mariina bytu zazvoní pan Motýl kvůli své ženě (Lucie Zedníčková). Je bývalá baletka, momentálně v domácnosti. Což jí ale moc nevyhovuje, chtěla by mít nějakou práci a být alespoň trochu nezávislá.

Jejím snem je založit si vlastní taneční studio. Je fanynkou webu Marie, na niž ovšem hrozně žárlí. Podezřívá svého muže, že s Marií něco má.

Zdali má paní Motýlová správný odhad, uvidíte v nových dílech slavného seriálu.

Všechny moje lásky začínají v neděli ve 20.15 na Primě!

ZDE si pusťte videorozhovor s Daliborem Gondíkem, představitelem pana Motýla:

Článek

Jirka je stále častěji u sousedky Marie. Foto:

VIDEO rekapitulace: Kdo si na ně nepamatuje, tady jsou všechny lásky vdovy Marie Svobodové

Než začnete v neděli sledovat nové příběhy Marie Svobodové (Veronika Žilková), příběhy ženy, kterou osud připravil o manžela, připomeňte si v naší videorekapitulaci níže...

Od 1. prázdninové neděle Lásky pokračují novými díly:

Zuzana Schneidewind

 

 


Na dveře Mariina bytu zazvoní pan Motýl kvůli své ženě (Lucie Zedníčková). Je bývalá baletka, momentálně v domácnosti. Což jí ale moc nevyhovuje, chtěla by mít nějakou práci a být alespoň trochu nezávislá. Jejím snem je založit si vlastní taneční studio. Je fanynkou webu Marie, na niž ovšem hrozně žárlí. Podezřívá svého muže, že s Marií něco má.

 

Zdali má paní Motýlová správný odhad, uvidíte v nových dílech slavného seriálu. Všechny moje lásky začínají v neděli ve 20.15 na Primě!

ZDE si pusťte video rozhovor s Daliborem Gondíkem, představitelem pana Motýla:

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama