Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

VIDEO Dočká se seriálová Anežka lásky? Jana Bernášková prozrazuje

Anežka (Jana Bernášková) se přestěhovala do malé garsonky a učí se opět žít sama.  Foto: Anežka (Jana Bernášková) se přestěhovala do malé garsonky a učí se opět žít sama. Foto: archiv TV Prima

Seriál Všechny moje lásky se pomalu chýlí ke konci. Láska kvete ve vztazích Lízy i Zuzky. Na nedostatek vyznání si nemůže stěžovat ani Marie, i když tu pravou lásku stále ještě vyhlíží. Je tady ale přece ještě pohledná a příjemná Anežka z lékárny. Dočká se ona nějakého sympaťáka?

Jak víte, Anežka hledá svého budoucího partnera pomocí nejrůznějších seznamek. Marně. Při tom by tu přinejmenším jeden nápadník byl. Svými city k Anežce se netají její kolega, lékárník Adam.

Jak se bude hledání Anežčiny lásky vyvíjet, to se podívejte v dalším premiérovém dílu seriálu Všechny moje lásky, který vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě.

Poslechněte si na VIDEU níže, co nám o vztazích Anežky prozradila její představitelka Jana Bernášková:

Tady ještě jeden extra pohled do zákulisí serálu:

Podívejte se na upoutávku na nedělní premiérový díl:

Článek

Všechny moje lásky sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě. Foto:

PUSŤTE si celý 26. díl seriálu Všechny moje lásky ONLINE

Kdo nestihl sledovat nedělní premiérový díl oblíbeného seriálu Všechny moje lásky v televizi, může si ho nyní celý přehrát online hned v úvodu.

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama