Každý čtvrtek ve 20:15 na Primě

Všechny moje lásky mají super videoklip

Duet k úvodní znělce seriálu Všechny moje lásky nahrála Jana Kirscher s Jindrou Polákem z vokálně instrumentální kapely Jelen. Foto: Duet k úvodní znělce seriálu Všechny moje lásky nahrála Jana Kirscher s Jindrou Polákem z vokálně instrumentální kapely Jelen.Foto: All

Pusťte si mezi prvními videoklip Všechny moje lásky. Písnička je v podání zpěvačky Jany Kirschner a skupiny Jelen, stejná jako ta u znělky seriálu.

O poutavé písničce v upoutávce seriálu už jsme vás informovali. Co bylo dál? Tak se jmenuje singl a také ona úvodní skladba ke Všem mým láskám.

O čem přesně nový rodiný seriál je? To můžete pravidelně sledovat už od neděle 25. ledna na Primě. Právě úvodní znělka a slova písně mnohé napovídají: „Život jde dál, lásko musíme si zvykat. A není dobrý na té cestě zůstat sám. Pro jeden smutek nemá cenu stokrát vzlykat, když má svět otevřenou náruč dokořán...“

Vše o seriálu Všechny moje lásky, rozhovory a zajímavosti ze zákulisí natáčení najdete TADY

 

 

 

 

Frontman kapely Jelen a autor textu k písni Co bylo dál, Jindra Polák, oznámil k písničce fanouškům na Facebooku toto: "Přátelé, jak už možná někteří z vás tuší, stala se nám bombastická věc... Ve studiu jsme se potkali s jednou z nejlepších česko-slovenských zpěvaček minulosti, současnosti a dovolíme si tvrdit, že i budoucnosti: Janou Kirschner. Ještě bombastičtější je ovšem fakt, že jsme natočili společnou píseň!"

„Ta píseň je o tom, jak ztracená láska umí bolet a jak snadno vám může utrhnout srdce. Ale zároveň je o naději a taky o tom, že věci a dění kolem sebe můžeme ovlivňovat jen do určité míry,“ okomentovala skladbu zpěvačka Jana Kirschner.

Kvalitní hudba a skvělé herecké obsazení. I o tom jsou Všechny moje lásky. Níže si pusťte znělku k seriálu Všechny moje lásky.  

Užijte si také milostnou baladu v podání nejslavnější slovenské zpěvačky Jany Kirschner a kapely Jelen s frontmanem Jindrou Polákem.

Zajímá vás, jak to vypadalo na večírku Všech mých lásek? Čtěte dál.

Článek

Hlavní hrdinové Všech mých lásek společně s programovým ředitelem FTV Prima Romanem Mrázkem zakrojují dort. Foto:

Reportáž: Večírek pro Všechny moje lásky. Seriálu pršelo štěstí!

Středeční večer patřil Všem mým láskám. FTV Prima pro svůj nový seriál uspořádala party v restauraci na Petříně. Především ti pozvaní hosté, kteří tento lednový večer...

(schneidy)

Diskuze
 

Líbí se vám Všechny moje lásky?

Pokud ano, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko “To se mi líbí” a získejte přístup k nejnovějším informacím, fotkám a videím přímo z natáčení pořadu!

 

reklama