Lehká kuchyně luxusních chutí krok za krokem s videorecepty ze 2. dílu šesté řady Teď vaří šéf!

Pohanka se zeleninou a pečenou červenou řepou.  Foto: Pohanka se zeleninou a pečenou červenou řepou. Foto: archiv FTV Prima

Pokud jste nestihli sledovat 2. díl kuchařské školy vaření Zdeňka Pohlreicha v televizi, pusťte si ho celý hned v úvodu. Opět si pro vás přichystal svěží inspiraci na komplet menu na celý den a byla by škoda, nevyzkoušet si ho.

Ve druhém premiérovém dílu v pořadí již šesté řady kuchařské show Teď vaří šéf! Zdeněk ukázal zajímavou kombinaci chutí a jídel, připravených z běžně dostupných surovin. Doporučujeme například pohanku se zeleninou a plátky pečené červené řepy. Velice chutné a přitom po všech stranách lehké jídlo jsou i jeho pošírovaná kuřecí prsa s osvěžujícím bramborovým salátem.

Aby vám vaření šlo lépe od ruky, vařte podle videorecptů. TADY si stačí vybrat pokrm, na který máte chuť, a můžete začít vařit podle šéfa krok za krokem!

Kdo rád něco lehkého a neokoukaného z ryb, toho potěší luxusnější sváčou. Rychlá a jednoduchá příprava jeho uzeného lososa s kaviárem na salátu z bílé ředkve a jablka vás dostane! 

A aby chutnalo i dětem, hned k snídani vymyslel lívance s ananasem a skořicovým cukrem. Start dne se nesmí šidit:-) Další sladkou delikatesou je i recept na papáju se zmrzlinou a rybízovým likérem.

Nenechte si ujít další premiérový díl pořadu Teď vaří šéf!, vysílaný opět v neděli v 18.00 na Primě. 

Do sobotní půlnoci si také můžete zasoutěžit o praktické ceny: 

Článek

Pošírovaná kuřecí prsa s bramborovým salátem. Foto:

Webová soutěž o 3 dárkové balíčky Kotanyi ze 2. dílu Teď vaří šéf! VI a formulář

Chcete vyhrát? Pro tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, jsme připravili dárkový balíček Kotanyi v hodnotě 1.000,- Kč

Článek

Salát z bílé ředkve s uzeným lososem a kaviárem. Foto:

Otázka ze soutěže o dárkový koš Albert ze 2. dílu Teď vaří šéf! VI a webový formulář

A pro všechny, co rádi vaří, tu máme další diváckou soutěž! Dnes soutěžíme o deset dárkových košů Albert, každý v hodnotě 1.000,- Kč.

Článek

Ano, šéfe! Foto:

Jarní číslo časopisu Ano, šéfe! právě v prodeji

První letošní číslo čtvrtletníku Ano, šéfe! přináší ty nejlepší recepty z pořadů Zdeňka Pohlreicha. Tentokrát jsou ve znamení jara a svěží a lehké kuchyně. Šéf představí...

Článek

Kachní prsa se salátem a hrozny vína. Jde to i lehce! Foto:

Vařte podle premiérového menu VI. řady Teď vaří šéf! online

V každém díle premiérové šesté řady Teď vaří šéf! šéf uvaří menu na celý den, které současně splňuje veškeré nároky na zdravé a lehké stravování. Vařte jako on. Celý první...

Článek

Jarní číslo časopisu Prima FRESH  Foto:

Užijte si krásné jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Jarní číslo časopisu Prima FRESH plné nových, svěžích receptů, které je radost vařit, najdete v prodeji již od 8. března.


reklama