Lucie Bílá hostem VIP Zpráv s Ivankou Gottovou

Lucie Bílá hostem VIP Zpráv s Ivankou Gottovou 4 Foto: Lucie Bílá hostem VIP Zpráv s Ivankou Gottovou 4Foto: All

Dnes večer televizní diváky čekají další VIP zprávy speciál. Opět jsou věnované originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Zazní samozřejmě celá řada názorů na tuto show, kterou měli možnost diváci poprvé vidět minulou neděli.

 

Moderátorka Ivana Gottová si tentokrát do studia pozvala dalšího člena, respektive členku, poroty Lucii Bílou. V příloze najdete fotografie z dnešní odpolední zkoušky. Atmosféra ve studiu se nesla ve velmi přátelském duchu. Bylo patrné, že obě dámy mají hodně společného. Lucie se rozpovídala mimo jiné i o tom, jak se jí spolupracuje s Janem Krausem. Jako téma samozřejmě zazněl i kontroverzní iluzionista Aleš Rozsíval, který v minulém díle ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT rozdělil nejen porotu, ale také diváky. Někteří by jeho poněkud morbidní vystoupení, při kterém se řezal a polykal sklo, chtěli znovu vidět, někteří před ním naopak schovávali hlavy do polštářů. Lucii jeho vystoupení nenechalo chladným ani nyní a udělalo se jí znovu špatně. Jak sama říká, na některé věci se prostě zvyknout nedá. Znovu zazněla i polemika nad tím, zda se rozhodla správně. Ona sama o svém rozhodnutí stále pochybuje a přiznává, že hlasovala jako žena a ne jako porotce.

VIP zprávy s Ivanou Gottovou a Lucií Bílou uvidíte dnes večer na naší televizní stanici hned po hlavní zpravodajské relaci Zprávy TV Prima. Na VIP zprávy pak samozřejmě navazuje další pokračování originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

reklama