Každou neděli ve 20.15
na Primě.

Jakub Prachař bude mít mimořádně rychlou ruku. Již tuto sobotu v Máme rádi Česko

Že je Jakub Prachař, co se mačkání tlačítek týče, rychlík, to už víme. Ale to, co předvede teď, to je skoro nevídané. Pusťe si nyní bonusové video a nenechte si v sobotu od 20:15 ujít poslední jarní díl Máme rádi Česko. Souboj kapitánů Dejdara a Prachaře bude pokračovat premiérovými díly na podzim.

Tým červených vede mladý, rychlý kapitán, herec Jakub Prachař, který když vidí jakékoliv tlačítko, tak se nezná. Ten sestavil tentokrát dream team, do kterého pozval svého spolužáka, s nímž seděl osm let v lavici, vynikajícího dramatika a autora Vinařů, Petra Kolečka. Dále zpěvačku a herečku Yvettu Blanarovičovou a herce Pavla Trávníčka.

Tým bílých vede zase fantastický kapitán, herec Martin Dejdar. Ten vsadil tentokrát na krásu, ladnost, zkušenosti a mládí – pozval si herce Lukáše Langmajera, dále herečku Báru Štěpánovou a pravého učitele tance Zdeňka Chlopčíka.

Podívejte se na galerii k dílu:

Těšit se tentokrát můžete na pěvecký duet obou kapitánů, zisk pět bodů je prostě lákadlo! Bude to S cizí ženou v cizím pokoji, Když jde malý bobr spát nebo Sbohem, lásko? To se nechte překvapit. Z filmů se budou hádat třeba Želary, náš poslední "kůň" na Oscarech, Fantom Morrisvillu či Přednosta stanice s nezapomenutelným Vlastou Burianem. Hádat se budou výrazy v nářečí i koláže fotografií ze dvou známých osobností, chybět samozřejmě nebude třaskavá krabice a oblíbená slepá mapa..

Kdo sní nejvíce česnekových jednohubek? Co znamená v nářečí pikador, radvanec a uchavec?

Sledujte, slovy moderátora Libora Boučka, škodolibou zábavu, kterou máme v Česku úplně nejradši, již tuto sobotu od 20.15 na Primě.

3
2

reklama