Každou neděli ve 20.15
na Primě.

Janek Ledecký: Z Česka rovnou do Soči

Jeho dcera Ester patří k největším medailovým nadějím olympijské výpravy Česka. A on, pyšný táta bude u toho. Ne jen v roli fanouška. "Chystám se do Soči jako servisman," řekl redakci Prima-Style.cz. Zítra ale bude "závodit" v show Máme rádi Česko. Pusťte si na videu, co nám řekl před natáčením.

Sledujte Janka Ledeckého jako soutěžícího v premiéře show Máme rádi Česko v sobotu od 20:15 na Primě! Všechno o pořadu najdete ZDE.

 

 

 

Janek Ledecký jako sportovec

V zákulisí snowboardového sportu žádný nováček a rozhodně nebude ve výpravě jen "do počtu". Kromě práce pro tým, které po letech praxe rozumí, se chystá pochopitelně i fandit. "Nepatřím k rodičům, kteří by se samou nervozitou nemohli na děti dívat. Já se na Ester na svahu dívám rád, vždyť jede krásně. A nejenom, že se dívám, ale také ji rovnou natáčím," řekl prima STYLU zpěvák.

Rodina, chybí syn Jonáš, který se věnuje muzice Foto: isifa.com

Rodina, chybí syn Jonáš, který se věnuje muzice, Foto: isifa.com

 

Podle informací Českého olymijského výboru Janek Ledecký skutečně figuroval v pátek na oficiální akreditační listině. Zda ale opravdu do Soči odcestuje nebylo v pátek odpoledne definitivně jasné, protože naplnění kvót ještě nebylo definitivně schváleno MOV.

Janek Ledecký kvůli natáčení nové show televize Prima Máme rádi Česko propásl jeden z pohárových triumfů své dcery. "Natáčení nás všechny moc bavilo a doufám, že to bude na výsledku znát," podotkl s tím, že on sám to má v Česku nejraději "na střídačku" v Praze a Špindlerově Mlýně, kde si rodina pořídila druhý domov pěkně nablízku závějím. "Letos jich tedy zatím moc nebylo," usmívá se Janek Ledecký. "Pořádně jsem si zalyžoval, když jsem byl s dcerou měsíc na přípravě v Coloradu."

Mezitím začala domácí rádia stále častěji hrát jeho krásný duet se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou "Ve jménu lásky" z muzikálu Jago.

(redakce prima STYLE, schneidy, kamera: jakunda)

 

 

3
2

reklama