Každou neděli ve 20.15
na Primě.

Nová řada show Máme rádi Česko je tady. Ve 20.15 na Primě!

Kolik toho o Česku vědí osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého šoubyznysu? To se opět ukáže v nejnovějších kolech zábavné televizní show Máme rádi Česko.

V zábavné vědomostní show spolu soupeří dva týmy složené ze tří známých osobností a jednoho kapitána. Členové týmů se vždy po dílu střídají, kapitáni Jakub Prachař a Martin Dejdar však zůstávají stále stetjní.

Beze změny je i post moderátora a sekundanta show, který zastává Libor Bouček.

Máme rádi Česko sledujte každou sobotu ve 20.15 na Primě.

Každou sobotu večer se u tv obrazovky si můžete se soutěžícími prověřit znalosti týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé!

S prvním dílem nastupují do arény tito soutěžící. Koukněte se, kdo přijde na VIDEU


Tým Kuby Prachaře: Ota Jirák, Pavel Šimčík, Ivana Jirešová

Tým Martina Dejdara: Jožka Šmukař, Jakub Uličník, Anežka Rusevová

Anketa

Na koho se nejvíc těšíte v nové sérii Máme rádi Česko? Hlasujte!

Soutěžící budou muset pátrat ve znalostech z historie, zeměpisu, kultury, sportu, filmové i hudební branže, ale i všeobecného přehledu. Čeká je například poznávání filmových nebo hudebních ukázek, rozkrývání identity známých českých osobností, kreslení na průsvitnou tabuli, umísťování zeměpisných pojmů na slepou mapu, kolo štěstí se zajímavými informacemi o průměrném Čechovi a pochopitelně také hodně muziky. O tu se postará kapela Boom!Band J. Dvořáka, která bude soutěž po celou dobu doprovázet.

3
2

reklama