Každou neděli ve 20.15
na Primě.

VIDEA: Od neděle startují premiérové díly show Máme rádi Česko. Dejte si předpremiérové ochutnávky

Zábavná vědomostní show Máme rádi Česko se vrací! Už teď se můžete v předpremiéře zasmát u vybraných scén z nedělní premiéry. Dozvíte se třeba, proč Lejla Abbasová hlásí svému kapitánovi: "Když jsem se narodila, byla jsem malé černé cosi s puntíky, měla jsem ocásek..."

Už tuto neděli zábavné klání opět prověří vědomosti českých celebrit, ale i ty vaše. Na dalším VIDEU se pak seznámíte s úplně novou soutěžní disciplínou. Nepřišel s ní ovšem scenárista, ale jeden ze soutěžících:-) 

Sledujte oblíbenou show Máme rádi Česko v neděli ve 20.15 na Primě.

 

VIDEO II. Níže si pusťte novou disciplínu v podání herce Pavla Nového. Šli byste vy do jednohubek, které možná pamatují praotce Čecha?

 

Na koho se můžete kromě stálic show Libora Boučka a kapitánů Jakuba Prachaře s Martinem Dejdarem těšit? Co všechno vědí o České republice, si tentokrát ověří tito soutěžící. Na koho se těšíte nejvíce? Hlasujte v anketě.

Anketa

Na koho se nejvíc těšíte v dalším dílu Máme rádi Česko?

Článek

Je tady IV. řada show Máme rádi Česko a s ní i souboj kapitánů. Foto:

BONUSY z MRČ: Rozdíl mezi myší a potkanem a lekce prstomluvy

Máme pro vás ještě více zábavy. Zasmějte se při pondělku s vystřiženými scénami ze sobotní show Máme rádi Česko. V ukázce nechybí také ponaučení. Sledujte pečlivě, jak při...

Článek

Máme rádi Česko (2) krabice - Krabice 3 Foto:

VIDEO S pyrotechnikem za scénou show Máme rádi Česko. Víme, proč se bát třaskavé krabice

Patří k divácky nejoblíbenějším disciplínám. Časovaná bomba v podobě krabice, kterou si soutěžící předávají ve studiu jak horký brambor, protože po určité době bouchá a...

3
2

reklama