Markéta Hrubešová: Další nová tvář Cest domů. Podívejte se na první fotky z natáčení!

Markéta Hrubešová se objeví v roli prodavačky v seriálu Cesty domů Foto: Markéta Hrubešová se objeví v roli prodavačky v seriálu Cesty domůFoto: FTV Prima

Seriál Cesty domů posílí další zajímavá herečka. Marianu Čermákovou bude hrát Markéta Hrubešová. Diváci ji poprvé uvidí v sedmé řadě seriálu.

Mariana tvoří další dílek do skládanky nejbližších lidí kolem divákům již dobře známé Valerie Černé (Lenka Vlasáková). Zatímco Veronika Freimanová hraje její matku (Simonu Kenigrovou), Markéta Hrubešová sestru. Sestry se ale nesnášejí a léta spolu nemluví. Rozdělila je smrt otce, ale i další nesváry.

Markéta Hrubešová hraje v seriálu Cesty domů dceru Veroniky FreimanovéFoto: FTV Prima

Mariana je původně prodavačka, která se vypracovala až na majitelku malého butiku. Je vdaná za Oskara, s nímž má dvě holčičky. Její manželství se ale vinou velké tragédie začalo hroutit. V této situaci se Mariana i s dcerami stěhuje ke své matce Simoně.  A posléze se přistěhuje i její manžel Oskar. 

Markéta Hrubešová v roli Mariany Čermákové v seriálu Cesty domůFoto: FTV Prima

Mariana je statečná ženská. Nejenže začne znovu skládat své rozbité manželství, ale stává se zároveň prostředníkem mezi ostatními členy rodiny. "Markétu Hrubešovou tu diváci uvidí v roli, v níž ji nejsou zvyklí vídat, je dost dobře možné, že ji v podobné roli ještě neviděli nikdy. Věřím, že se s osudem Mariany diváci ztotožní a bude je zajímat, jak se se svou nelehkou životní situací vypořádá," řekl Jiří Adamec.

reklama