reklama

22. 6. 2011
Máš minutu, 10. díl, 4 Foto:
1
Závěrečný díl soutěže Máš minutu! přináší i tentokrát napínavé okamžiky. Souboj o milion korun svedou tři soutěžící.
14. 6. 2011
Máš minutu, 9. díl 1 Foto:
Předposlední díl soutěže Máš minutu! přináší i tentokrát napínavé okamžiky. Souboj o milion korun svedou hned dva soutěžící.
9. 6. 2011
Máš minutu, 8. díl, 6 Foto:
V osmém dílu napínavé soutěže Máš minutu! se dozvíte, kolik nakonec vyhraje Michaela a seznámíte se s dalšími dvěma soutěžícími.
3. 6. 2011
Máš minutu, 1 Foto:
V sedmém dílu napínavé soutěže Máš minutu! diváci uvidí výkony hned dvou soutěžících. Patrika a Michaely.
25. 5. 2011
Máš minutu, 6. díl, 3 Foto:
V šestém díle napínavé soutěže Máš minutu! diváci uvidí zcela ojedinělý výkon hned od první soutěžící Martiny. Tato osmnáctiletá studentka sice trochu zaváhala již ve druhém úkolu, kdy ji trochu zaskočily sušenky, a napjala tak nervy všech přítomných.
13. 5. 2011
Máš minutu, 5. díl, 5 Foto:
V pátém dílu milionové soutěže Máš minutu! diváci opět zažijí dramatické situace. O vysněný milion korun budou usilovat tentokrát dva soutěžící. Maminka na mateřské dovolené Šárka Zdařilová a grafik David Šitavanc. Kromě účasti v soutěži mají ještě něco společného. A to zájem o moderování.
„Já mám denně jen minutu třeba na čištění zubů, na snídani, stále mi chybí nějaká ta minuta!“

Videospeciál

Máš minutu, Kristýnka Leichtová Foto:
„Já mám denně jen minutu třeba na čištění zubů, na snídani, stále mi chybí nějaká ta minuta!“
Máš minutu, Petra Horváthová Foto:
„Bylo to na mne hodně moc, připadala jsem si jako na základní škole, kde jsme soutěžili a například házeli míčky klaunovi do pusy. Nepřihlásila bych se, neměla bych na to odvahu!“
Máš minutu, Martin Písařík Foto:
„Mne to bavilo hrozně moc. Jsem od malička soutěživý typ. Zkusit si to bylo super. Do soutěže bych se sám nepřihlásil, to by mne musel někdo vyhecovat a já bych to pak strašně prožíval. Musel bych zapomenout na to, že se soutěží o tak velké peníze."

reklama