Není úklid jako úklid

Máš minutu, 4. díl, 3 Foto: Máš minutu, 4. díl, 3Foto: Prima

Zábavná soutěžní show Máš minutu! se v neděli 8.5. ve 20.00 po krátké pauze vrací zpět na televizní obrazovky. Ve čtvrtém dílu opět nebude chybět napětí, radost z výhry ani moderátorská dvojice Genzer – Suchánek.

Prvním soutěžícím je pan Milan, kterého hned v úvodu čeká těstovinový špíz. Že nepůjde o gastronomický zážitek, pozná společně s diváky velice záhy. Pan Milan své účinkování v soutěži pojal svým svérázným způsobem. Vžil se do role atleta a podle toho se na jevišti prezentuje. Nebude tak chybět ani vítězné kolečko s národní vlajkou nad hlavou.

 

Ani Linda nepostrádá sportovního ducha a pustí se do soutěžních úkolů s velkou vervou. Po zahřívacím prvním úkolu s pentlemi jí čekají daleko složitější úkoly. Mimo jiné ji čeká například Úklid. S úklidem jako takovým má však soutěžní úkol společné jen koště. Ve studiu jsou připraveny sklenice vody, které jsou zakryté táckem. Na tácku vždy stojí rulička od toaletního papíru a na ní syrové vejce. Linda bude mít za úkol pomocí koštěte strčit do tácku tak, aby rulička odletěla a vejce spadlo do skleničky s vodou. Zvládne Linda za minutu uklidit dvanáct vajec?

 

Dívejte se v neděli 8. května ve 20.00 hodin na Primě.

reklama