V osmém dílu na Genzera se Suchánkem čeká Smrt! Vladislav.

Máš minutu, 8. díl, 6 Foto: Máš minutu, 8. díl, 6Foto: Prima

V osmém dílu napínavé soutěže Máš minutu! se dozvíte, kolik nakonec vyhraje Michaela a seznámíte se s dalšími dvěma soutěžícími.

Prvním je pětadvacetiletý obchodní zástupce Vladislav Smrt. Vláďa je veselý červenolící mladík který nezkazí žádnou legraci. I když  není žádný motorkář, kdyby vyhrál, projel by se na motorce napříč USA. Za nejtěžší rozhodnutí, které v životě musel udělat považuje situaci, kdy opustil stálé zaměstnání i s nabídnutým povýšením a odjel za prací do Anglie. Dopadlo to tak, že v Anglii práci nenašel a v Čechách o ni přišel. Tak doufá, že v „Máš minutu“ se mu riskovat vyplatí. Na doplacení dluhů a nějakou tu cestu by se mu hodilo půl milionu. Vláďa si nejdříve zahraje Kancelářské domino, následovat bude Jednorožec a Švadlenka. Dostane se ale dál?

Druhým z nich je Jaroslav Ondráš. Jaroslav mívá štěstí ve hře, vysoutěžil si už týdenní zájezd do Tokia. Bude tomu tak i tentokrát? Výhra by mu život nezměnila, ale hodně by ho potěšila. Zrekonstruoval by domek. Jardu čekají Silné větry, potom se bude snažit nashromáždit drobné do Vodníkovy kasičky, uvidíme ho i jako Hravé slůně. Jak si ale poradí se Šplhounem?

Dívejte se v neděli 12. června ve 22.45 hodin na Primě.

reklama