V televizi a bez televize!

Máš minutu, 5. díl, 5 Foto: Máš minutu, 5. díl, 5Foto: Prima

V pátém dílu milionové soutěže Máš minutu! diváci opět zažijí dramatické situace. O vysněný milion korun budou usilovat tentokrát dva soutěžící. Maminka na mateřské dovolené Šárka Zdařilová a grafik David Šitavanc. Kromě účasti v soutěži mají ještě něco společného. A to zájem o moderování.

Zatímco Šárka by v budoucnu pořad Máš minutu! ráda moderovala, David má s moderováním řadu zkušeností. Moderuje totiž pořady v nymburském divadle. Společné mají i to, že ani jeden z nich nemá doma televizi.

Šárka si nejdříve zahraje na spořivého vodníka, pak si málem uškubne hlavu ve hře Škubni si a také nám ukáže, jak se manipuluje s Edisonovými vejci.  David se nejdříve pořádně zahřeje při zahřívacím úkolu Rýmička. Úkolu, ve kterém musí soutěžící v časovém limitu vytáhnout z krabice všechny papírové kapesníčky. Postavit věž z papírových kelímků zvládne i malé dítě. Ale postavit ji a následně složit během minuty? To už chce značnou dávku zručnosti. Na závěr nám David předvede, že i s bublifukem se dá soutěžit. A nepůjde jen o vyfouknutí největší bubliny.

A kolik peněz si soutěžící nakonec odnesou? Dívejte se v neděli 15. května ve 20.00 hodin na Primě.

reklama